Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől ingadozik a test hőmérsé...

Mitől ingadozik a test hőmérsékletem?

Figyelt kérdés

Direkt többször megmértem a mai napon és 36-37 között ugrál

37-nél tovább nem megy.

Egyik percben 36,4 pár perc múlva 37,0

Utana megint 36.

Ez normális vagy miért van ez az egész?


2020. júl. 30. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? Nyilván egy csomó dologtól függ. Mozgás, anyagcsere, külső hőmérséklet stb. Mi a francnak méregeted egyáltalán?
2020. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Voltam ma egyik bevasaelo központba és ott megmérték akkor mondták hogy 37,0

Akkor még lepődtem és egesznap ezért mértem, de 36-37 között ugrál csak. Fentebb nem ment

De ha teljesen normális akkor rendben van. Köszönöm a gyors nyugtató választ

2020. júl. 30. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök normális.

Kb. mint ha azt kérdezted volna,hogy ver a szíved:D

2020. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Normalis. A testmozgas hot termel. Igy pk egy kiados seta utan magasabb .i tha csak hevernel az agyon. Este altalaban szinten magasabb a honk. Szamit az anyagxsere, emesztes. Sza.it a kulso homerseklet pl forro zuhany utan vagy termalfurdizes utan akar hoemelkedest is merhetnel.

Reggel altalaban alacsonyabb a testhonk. De ne is akard hogy 36 ala menjen mert pl 35-36 kozotti testho az a vermergezes egyik jele is lehet...(na de nem megijezsteni akarlak:-)) csak jelezni 36-37 kozott minden normalis.

Ha meg a sajat normal testhodre vagy kivancsi akkor naponta mindkg ugyanabban az jdopontban pl ebredeskor kellene nezned mint a nok amikor az ovulaciojukra kivancsiak. Mert pl az par tizeddel emeli a reggeli hőt (homerozeses fogamzasgatlaskent is ismert:-))

2020. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Teljesen normális:)
2020. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!