Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozza a hirtelen testhőmér...

Travis83 kérdése:

Mi okozza a hirtelen testhőmérséklet esést?

Figyelt kérdés
Már nem az első eset, hogy elkezd remegni az egész testem. Ilyenkor magasabb a vérnyomásom, gondoltam ettől van. Ám most a testhőmérsékletem is megmértem, és enyhébb reszketéskor 34.3 fokot mutat. Ezt digitális hőmérővel tettem, de mivel tudom mennyire megbizhatatlanok, ezért három különbözővel is lemértem (épp ennyi digitális van itthon), és mindhárom esetben szinte megegyezett a szám. Forró zuhany alatt ilyenkor jobban vagyok. Ez mitől lehet?

2018. febr. 23. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Tél van....monjuk a hidegtől!
2018. febr. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam fázós típus, sőt a hideget imádom a legjobban! Viszont 34 fokos testhőmérséklet még így is durva nem?
2018. febr. 23. 06:14
 3/4 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Hirtelen vércukorszint esés,elektrolit "borulás",esetleg vízhiány.Velem is szokott ilyesmi lenni,olyankor vizet iszom,s eszem valamit...
2018. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ Zsolt! Lehet, hogy igazad van.
2018. márc. 9. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!