Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami bajom lehet vagy...

Valami bajom lehet vagy puszta véletlenek ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mostanában egyre több furcsaságot éreztem magamon. Elsősorban a magától felbukkanó zöldes és lilás foltok testszerte, persze ütés nélkül mert esküszöm, hogy nem emlékszem, hogy beütöttem volna azokon a helyeken. Másik a letört fog, ma picit oda értem és egyszerűen letört egy kis darabka belőle az elülső fogból, minimális és alig észrevenni de akkor is. Mindig erős fogam volt, meg nagyon rég hullott ki fogam. Aztán a hajhullás, nagyon sok csomó marad mindig a kefében mikor fésülködök, bár lehet közre játszik a hajszőkítés de korábban nem volt semmi ilyen gond. Meg mostanában többet vagyok álmosabb, még akkor is ha kialudtam magam. Főleg ezek vannak nálam, leginkább a foltok és a fog sokkolt kicsit. A foltok egy ideje vannak és mintha magától jelennének meg. Legtöbb a lábamon van és a karomon is. Szerintetek van valami bajom vagy puszta véletlen? Egy fog csak nem törik el magától, vagy foltok jelennek meg ok nélkül. Mit gondoltok? Orvoshoz fogok menni mindenképp csak kíváncsi vagyok.



2020. júl. 31. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami vitamin hiany biztosan. Hogy komolyabb gond van e az majd kiderül a vérvetelből amire elküldenek.
2020. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ilyen tüneteim voltakmikor gócos volt az egyik fogam
2020. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!