Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Teljes fitymafek eltavolitas utan hogyan marad hatul a fityma? (nem kell eltavolitani mukodik rendesen, puszta kivancsisagbol kerdezem ma hallottam errol eloszor )

Ha eltavolitjak a feket teljesen maga a fityma magatol nem csuszkal le-fel a makkon mert nem tartja a fek? Amig a varratok ki nem esnek addig a fitymat hatrahuzva kell tartani?vagy lehet rendesen a makkon tartani a fitymat de akkor nem szurja a makkot a varratok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fitymafék, fityma

jún. 8. 00:00  Privát üzenet  

A válaszok
Nem csúszkál, mert a makk pereme hátrahúzva tartja. Nem kell műtét után hátrahúzva tartani. Varratmentess lézeres műtétet válassz ha megteheted!

# 1/2Időpont jún. 12. 23:01 Privát üzenet
A fityma vége is rugalmas, a legtöbb embernek nem olyan nagyon laza hogy lecsússzon a makkról a bőr... A fék amúgy inkább a túlzott hátrahúzást akadályozza meg.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 19. 01:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Baj hogy a bőr nem lepi be rendesen a fitymámat?
Rövid fitymafék műtét után, rendesen gyógyul?
Mit csináljak ha a fityma nem mozog rendesen és csak nehezen tudom felhúzni és fáj?
Az baj, hogy 16 évesen nem "túrós " a peniszem, mosom rendesen, de nincs a fityma alatt sose olyan fehér cucc, ez gáz?
Miért nem ál rendesen a fitymám? A többi lent.
Tegnap elkezdett viszketni a péniszem hegye. Ez most mi? Nem vettem észre semmi foltot, mosom is rendesen, most is megmostam, de viszket. Miez?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!