Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek megfázik a veséje,hány...

Akinek megfázik a veséje,hány nap alatt gyógyul meg?

Figyelt kérdés
Nekem ez a 2.nap

2020. aug. 1. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy megfazik a veseje? Általában bakterium okoz gyulladást, amit gyógyszerrel kell kezelni, nem fázik meg egy vese.
2020. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez a "vesemegfázás" elég érthetetlen. Honnan vetted? Milyen tüneteid vannak? Ki mondta?
2020. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy "megfázik a veséje" valakinek, (ahogy egyáltalán semmiféle megfázás nem létezik), ha elkap valamilyen fertözést, akkor lehetnek vesefajdalmai.

AZ meg akkor múlik el, ha vagy a szervezete magától legyözi a fertözést, vagy ha nem megy, akkor az orvos által felírt gyógyszer megszünteti

2020. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Elnézést,félreírtam...

Elvileg vesemedence gyulladásom van,de ez még nem biztos(feltételezem)

Nagyon fáj amikor ülök,állok fekszek...

Most szedtem be egy fájdalomcsillapítót

2020. aug. 1. 13:18
 5/13 A kérdező kommentje:
tegnap mégy tompán fájt tűrhető volt,de ma még jobban fáj,egész nap szenvedek.Ha ez így megy továbbra is lehetséges hogy orvoshoz megyek
2020. aug. 1. 13:19
 6/13 A kérdező kommentje:
tegnap este azt hiszem lázas is voltam
2020. aug. 1. 13:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
De most akkor tisztázzuk, voltal orvosnál aki vizsgalt vizeletet, esetleg UH-t és irt gyógyszert, vagy otthon ücsörögsz feltehetően vesemedencegyulladassal és megvárod míg a veséd maradandó károsodást szenved? Mert ha valóban vesemedencegyulladas, akkor az bizony nagy kárt okoz, főleg ha még vársz pár napot míg gyakorin diagnosztizal valaki. Habár valószínűbb egy sima felfazas mert vesemedence gyulladassal nem igazán tudnak várni napokat a fájdalom miatt...
2020. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A vesemedence-gyulladásra nem fájdalomcsillapító kell, hanem antibiotikum, ha nem akarsz tartósan vesebeteg lenni.
2020. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7-es: ha közben fájdalomcsillapítokat töm magába, akkor jópár napig el lehet húzni.
2020. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

hallottam az antibiotikumról hogy ilyenkor azt kell szedni,de olyat is hallottam aki fájdalomcsillapítót vett be,és én nem tudtam hogy nem azt kell!

Már eleget kaptam a válaszokból többet nem kérek!

Senki sem tud"szépen válaszolni"

Mindegy...

Azért köszönöm a válaszokat...amúgy nem kaptam választ a kérdésemre,de már nem is érdekel,már utánanéztem

2020. aug. 1. 13:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!