Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok. Kb 10 éves korom óta jelentkezik nálam egy teljesen rendszertelenül fellépő tünet sorozat. Ballagason, iskolai rendezvényen, éttermben evés közben, kora reggel, koncerten akár. Ilyenkor, egy hirtelen rosszullét kap el, elkezd minden sötétedni, hányingerem lesz, lever a viz, remegek, sápadt leszek, csillagokat látok, és ajulas szélére kerülök. 2x el is ajultam. Utána van, hogy elmúlik és rendbe jövök de olyan is volt, hogy utána még egy ideig nagyon fusztralt voltam belül és szorongtam. Nem találtam összefüggést, van hogy havonta jelentkezik, de van hogy egy évig semmi.

2020. aug. 1. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt fiatalabb koromban. Gyerekkoromban én is elájultam évnyitón. Azóta is volt vagy 5 ájulásom. Fájdalom miatt, hirtelen sokk miatt, vagy bepánikoltam. Idegi alapon van sajnos, gyengébb az idegrendszered mint másnak. Amúgy a mai napig pánikbeteg vagyok, de jól elvagyok gyógyszerek nélkül.
2020. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pánikroham.
2020. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!