Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Középfülgyulladás műtét...

Középfülgyulladás műtét mennyire fáj? Mi a menete, mit csinálnak? Mennyire veszélyes? Milyen mellékhatásai lesznek utána? Mennyi ideig tart egy ilyen műtét? Kapok érzéstelenítőt? Van olyan aki már esett túl ilyenen?

Figyelt kérdés

Évek óta folyik a fülem és van hogy bedugul, azonban nem fáj. Már régebben (kb. 4-5 éve) voltam orvosnál, mert strand után begyulladt a fülem, de csak kitisztította és kenőcsöt kent bele. Már akkor is fennállt ez a helyzet.

21/L



2020. aug. 3. 06:56
 1/3 anonim válasza:
53%
Huh nekem még 12 évesen volt középfülgyulladásom... Viszont szerencsére nem műtötték hanem többféle cseppeket kelett használnom és pár hónap múlva teljesen jól halottam. Szerintem nem fog fájni gyorsan túl leszel rajta, hogy ha elaltatnak akkor bocsánat de miért fontos hogy kapsz-e érzéstelenítőt?
2020. aug. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon fájdalmas, nem kapsz altatást, hiszen az orvos azt próbálja a műtét során kontrollálni, mennyire hallasz akkor amikor épp v.milyen folyamatot végzi műtét közben...baromságokat ne olvass a vén embertől, akinek a sok neve közül egyik, az ANONIM. Fáj sajnos eléggé, utána meg pláne, de szólni kell, és enyhíteni tudják a nagyon erős lüktető fájdalmat. Én ilyen helyen kezdtem dolgozni, tehát nagy rutinnal rendelkezem! Bármi van priviben írj, mert ezzel kikerülöd a gúnyos Anonim jegyzéseid!
2020. dec. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel a betegség sokféle képp jelentkezhet a leírtak szerint krónikussá vált, ált. fülcseppeket egy ideig kell is használni,gydáscsötőt, fájd. csillapítókat.........azért vigyázz, a tusolásnál soha ne érje víz, véletlen se!
2020. dec. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!