Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Honnan tudhatom, hogy mentális...

Honnan tudhatom, hogy mentális problémák miatt vagyok mindig hulla fáradt és álmos meg erőtlen, vagy valami betegségem van?

Figyelt kérdés
Pár hete voltam vérvételen nem volt eltérés. Nem tudom milyen vizsgálat deríthetne fényt a dologra? Nem fáj semmim, nem vagyok lázas. Alacsony a vérnyomásom de az mindig is ilyen volt. (41)

2020. aug. 3. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Te hiszel abban, hogy minden testi tünetet lelki dolgok okoznak? Ha a vizsgálati eredmények jók, akkor érdemes lenne utanajarni, mi bánt, mitől félsz, elégedett vagy e az eleteddel, stb.
2020. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyit alszol naponta? Pajzsmirigy vizsgálatod volt?


A depresszió sokat javul, ha napi egy órát sétálsz napsütésben. Tedd azt és ha úgy is mindig fáradt vagy, akkor valószínűleg van testi tüneted is. Én az ételintolerancia és allergia vizsgálatokkal kezdeném a vizsgálatokat

2020. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigyet is néztek igen. Rendben volt az is.
2020. aug. 3. 15:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Allergia viszgálatom is volt. Sokmindenre allergiás vagyok. Lassan kezdődik a parlagfű szezon de eddig ez nem okozott álmosságot meg fáradtságot. Max a gyógyszer de még nem szedem.
2020. aug. 3. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, megoldódott azóta a problémád?
2021. febr. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!