Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lágyrész daganatom lehet? Mi...

Lágyrész daganatom lehet? Mi ez a duzzanat a lábamon?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre a combom külső részén egy tenyérrel lefedhető kiálló dudort. Nem fáj, nem okoz panaszokat csak egyik napról a másikra megjelent. Olyan mintha az izmom dudorodna ki, kemény és tömött. Az interneten mindenhol Ewing szarkóma és egyéb lágyrész szarkóma a diagnózis. Nagyon félek. Szeretnék elmenni orvoshoz, de félek, hogy a háziorvos félrediagnosztizál.


Lehet daganat?


21/L



2020. aug. 4. 04:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igazából most beparáztam, mert ultrahangra magánrendelésen is csak 3-4 hét múlva kapok időpontot. Félek, hogy, ha gond van az már akár késő is lehet.
2020. aug. 5. 20:53
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm szarkómás volt. Annak nem ilyen tünetei voltak. Ráadásul erős fákdalmakkal járt. Én nem akarlak itt diagnosztizálni látatlanban ez az orvos feladata. De nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Kollégamnak golf labda nagyságú csomók állnak ki a labából. Nem mertem megkérdezni mi az. De nem lehet súlyos ha már 5 évvel ezelőtt is ott volt. Annyi dolog okozhat elváltozást. Többségük ártalmatlan. Az orvos is zsírcsomóra tippel. Ez jó jel. Több helyen kell érdeklődni és ahol előbb fogadnak oda kérni a beutalót. Nyugi. Majd írd mrg mi volt. De a rák nem nő ki egyik napról a másikra.
2020. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!