Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyműtétre parókában betolják...

Blue Child kérdése:

Nagyműtétre parókában betolják az embert, ha nem veszik észre az orvosok?

Figyelt kérdés
Egyik rokonom megsegítése miatt kérdezem, ugyanis allergiás minden hajfestésre, de őszülő haját nem bírja elviselni. Sajnos semmi nem vált be nála, ez az egyetlen reménye. Köszi a segítséget előre is!
2020. aug. 4. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. aug. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda lehetetlen emberek vannak?! A haja izgatja, nem a műtét kimenetele. Mintha érdekelné a dokikat, hogy milyen a haja színe. :D
2020. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindent le fogn ak venni róla. Az ékszereit is.

A fejére is műtős sapkát tesznek.

Hogy is képzeled, hogy rajta maradna? A paróka amúgy is baktérium telep, főleg, ha nem ápolják, tisztítják rendszeresen.

Semmi nem lehet rajta a műtőben. Teljesen meztelen lesz.

2020. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Még a körömlakkot is le kell mosni. Nem fogják rajta hagyni a parókát. Engem jobban izgatott hogy még a bugyid sem maradhat rajtad nemhogy a parókád. Egyébként meg aludni fog és a fejére ráhúznak egy sapkát. Szóval senki nem fogja látni a hajszínét. Ha kijött az intenzívről pedig rögtön felveheti a parókáját.
2020. aug. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha felépül a műtétből a kedves rokon, javasolnék neki egy pszichiátriai kezelést is.
2020. aug. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
:D a kórházban volt olyan nénike aki ahogy magához tért felnyomta vastagon a púdert meg a vörös rúzst :D
2020. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Sminkben, műkörömmel, műszempillával, nagyestélyiben s tűsarkúban.

Valahogy ki kell nézni azért műtét közben is, nem???

2020. aug. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor engem műtöttek, azt láttam, hogy operáció előtt minden nő sminkel. Kérdeztem, mért, azt mondták, ha meg találnak halni, ne nézzenek ki olyan rosszul.
2020. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
:D viszont epilálni érdemes előtte mindenhol. Ha nem akarja hogy a műtős fiú borotválja meg a leg silányabb minőségű borotvával. :D
2020. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8. Azért ez durva. Ahol én voltam a túlélésre koncentráltunk, előtte senki nem törődött ezzel. Utána azért voltak szép jelenetek :D
2020. aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!