Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit ajánlotok ha gerincferdülé...

Mit ajánlotok ha gerincferdüléssel és spondylarthrosis-szal küzdök, mellette hisztamin intoleranciám van? 21/F

Figyelt kérdés
A gerincem miatt zsibbadnak a végtagjaim, szegycsontom nagyon fáj, szédülök, gyengébbnek érzem magam. Izomlazítót nem tudom szedni hisztamin miatt, DAO enzim kapszulát szedek. Gyógytornázok, hátúszok. Ujjaimig elér a zsibbadás, érzéskiesés, egyre csak rosszabb. Mintha égne mindenem, bizonytalan a járásom is.

2020. aug. 4. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Dao tablettát csak néha szabad szedni, hisztamin intoleranciával megfelelően kell táplálkozni. Gerincferdülésre mit mondott z orvos? Nem ajánlott úszást vagy jógát?
2020. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Dao enzimet 1 hónapig tervezek folyamatosan szedni. Ez tiltott?

Úszást ajánlott, illetve a letapadt izmokra gyakorlatokat.

2020. aug. 4. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tiltott, csak ha mellé eszel hisztaminos dolgokat, az nem tesz jót, mert attól enzimet nem termelsz többet, ha elhagyody de közben lehet ugyanúgy rosszul leszel. Ugy szokták ajánlani, hogy olykor lehet enni hisztaminos dolgokat, arra beszedni tablettát előtte. Anyum is érzékeny, neki például szinte semmit sem hat a tabletta, teljesen el kellett hagynia hisztaminos dolgokat. A másikra én mindenképp gyógytornát, jógát vagy ilyesmit ajánlanék szakember segítségével, nekem a derékfájásomon és a csoffadt hátizmomon sokat segített. úszni ugyan nem tudok, de azt is szokták ajánlani
2020. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!