Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Nagyon...

Mi lehet a bajom? Nagyon félek már.

Figyelt kérdés

Szóval az egész kb. 3 hete történt,egyik délután nagyon rosszul lettem,szívem kalapált,180-as vérnyomás,kezeim zsibbadtak,bizseregtek,alig kaptam levegőt,apám adott vérnyomáscsökkentő teát,ezután jobban lettem valamivel,utána 3 napig kb.alig ettem,és folyton 150 körül volt a vérnyomásom,néha kicsit normálisabb,szívem sokszor kalapált,sokszor fejfájás,hányinger,kb.ájulás közeli állapot jött rám. Mikor háziorvosnál voltam,pont jobb passzban voltam,vérnyomásom is jobb volt,elintézte annyival,h labor,és igyak sok vizet,pihenjek stb..,pedig mindent elmondtam neki.

Labor semmi kórosat nem mutatott ki a vérképben,orvost visszahívtam,épp helyettesítették,akkor 1 héttel a "nagy rosszullét" után már kezdtem normalizálódni,jobban lenni,enni rendesen stb..és azt mondta a helyettesítő doki,h vérképemben semmi kóros,ha nem erősödnek,ill.térnek vissza a rosszullétek,akkor nem lesz semmi bajom,ha igen,hívjam vissza a háziorvost. Erre ma, több mint egy héttel később,megint heves szívverés szédülés,hányinger,150 es vérnyomás így a semmiből. Mit csináljak? Az egészségügy az idióta "koronahelyzet" miatt kb.lekoppint.

Mar meg vagyok ijedve,hogy ez nem múlik el. 22/f Sorry a zagyva fogalmazásért,de ezt mind leírni nincs most erőm összeszedetten.

Valami érrendszeri/keringési probléma lehet? Normális válaszokat köszönöm,ha esetleg hozzáértő,orvos/e.ü.dolgozó tudna segíteni,azt hatványozottan megköszönném.



2020. aug. 5. 01:05
1 2
 11/11 Emmuci24 válasza:
Nyugodtan irj ha van kerdesed!
2020. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!