Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Helló.

Mostanában feltűnt, hogy veszítek az egyensúlyomból. Mikor egyhelyben állok, hogy átöltöztek akkor érzem, hogy dőlök jobbra és balra. Aztán reggelente van ilyen kettős látás féleségem is, mintha egy másik kezet húznák a sajátom után ha mozgatom. Aztán egy elég kemény dudortt fedeztem fel a fejemen bal oldalt pár napja. Elég kemény és érintésre kicsit fáj. Meg érzem mikor azon az oldalt fekszem. Soha nem volt ilyen korábban. Ezek mind mostanában voltak. Másnak is volt ilyen? A dudor elég nagy és biztosra mondhatom, hogy nem vertem be. Max egy csîpésre tudnék gondolni de ahhoz meg túl kemény és nagy. Mit gondoltok.



2020. aug. 5. 03:35
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Orvos...
2020. aug. 5. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Travis83 ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz, főleg ha a tünetek minimum 3-4 napja tartanak, és ne halaszd a dolgot, már ma menj, ha van rá lehetőség!
2020. aug. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyértelműen menni fogok a héten, csak kíváncsi voltam, hogy ti mit gondoltok mi lehet ez?
2020. aug. 5. 06:32
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Ha logikusan nézzük akkor a csomó nyom valamit a fejedbe amitől koordinációs meg látási meg mit tudom én milyen problémáid vannak. xD
2020. aug. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!