Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éveken át megjelenő HPV...

Éveken át megjelenő HPV szemölcsöt, hogy sikerült leküzdeni?

Figyelt kérdés
Nekem ráadásul a fenekemet érinti, máshol nincs is.

#condyloma #szemölcs #HPV #hpv-szemölcs
2020. aug. 5. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyászod mit mondott?
2020. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem lefagyasztotta a bőrgyógyász, igaz, nekem a talpam volt vele tele. Semmit nem ért, még csak meg sem gyengültek, szóval vettem egy Wartner fogyasztót a gyógyszertárban kb 4.000 Ft-ért és magam vettem kezelésbe, nagyjából másfél hónap alatt sikerült eltűntetnem őket.
2020. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 égetés meg condyline. aztán egy év múlva megint kijön kicsit és condyline és így tovább.


#2 szerintem ez más fajta szemölcs lehet. nem hiszem, hogy lehet e talpon hpv. ez nyálkahártyákon szokott lenni. A nemi részeken túl max száj, még ritkábban fül, orr. vagy biztos vagy benne, hogy az lenne?

2020. aug. 5. 10:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nemibeteg gondozóba!
2020. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 voltam. igazából személyes tapasztalatoknak örülnék, vagy esetleg egy nagyon konkrét szakembernek, aki valakinek bevált.
2020. aug. 5. 11:09
 6/9 anonim ***** válasza:

De, HPV szemölcsöm volt, nem csak a nemiszervek tájékán jellemző, talpon, kézen is gyakori, az már viszont nem mindegy, hogy a HPV-k közül melyik, ezt már viszont nem tudom. Nekem olyanok voltak, mint egy tyúkszem, rengeteg sok apró, szemmel alig látható “szem” volt egy szemölcsben.


Mondanám, hogy használj te is Wartnert, viszont nem tudom mennyire van közel az intim tájékodhoz, hiszen ez a kémiai fogyasztás nem biztos, hogy jót tenne a nemi szervednek. Látogass el egy bőrgyógyászhoz, az lehet lefagyasztja majd és kapsz rá majd még pluszba valami Verrumalt, vagy valamit, hogy ne terjedjen mindenhová szanaszét.

2020. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Oltasd be magad.

A közhiedelemmel ellentétben nem csak megelőzésre jó.

2020. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már be vagyok.
2020. aug. 5. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagy kérdező?
2023. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!