Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Divascan mikor hat? Milyen...

Divascan mikor hat? Milyen fejfájáscsillapító szedhető mellette?

Figyelt kérdés
Krónikus fejfájásra kaptam Divascant 3X1-et. Két napja kezdtem szedni, de azóta is egyre fáj a fejem. Mennyi idő múlva érezhetem a hatását, illetve addig bevehetek pl. Flectort, Nospát? Aki szedi, mik a tapasztalatok, és milyen gyógyszert szed még mellette. Én még Lamolepet is szedek esténként, és már félek, hogy gyógyszermérgezésem lesz, bár a doki szerint ezek mehetnek együtt.

2020. aug. 5. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
2-3 hét mire érezheted a hatást, de el kell keserítselek, se nekem, se sok embernek ez a gyógyszer nem segített. Én a krónikus fejfájásra most 5 hete Anafranilt kaptam, a mindennapos fejfájásomból az lett, hogy az elmúlt 2 hétben 2-szer fájt enyhén. Egyébként ezek mellé szedhetsz fájdalomcsillapítót.
2020. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem bevált, de valoban hetek múlva hoz fel jobb szintre, ha nálad is működik majd.


Tavaly a divascan miatt életem első olyan nyara volt, amikor csak a hírekből ertesültem a frontokról, holott korábban no-spa+algopyrin meg flector kombókon éltem napokig.


Amìg el nem telik ez a pár hét, addig nyugodtan bármit, ami korábban bevált, nem akad össze a divascannal - nekem ezt mondta a neurológián a kezelőorvos.

2020. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor már megyek is a Flectorért. Remélem majd beválik azért. Szép napot!
2020. aug. 5. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!