Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torokfájás magában, először...

Torokfájás magában, először jobb oldalt, majd rá egy napra bal oldalt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2.5 napja fáj a torkom, minden egyéb általános kísérő tünet nélkül (pl. láz, hőemelkedés). Egész életemben úgymond "taknyos" voltam mindig is, ezért éjjel-nappal akkor is folyt le a torkomon, garatomon, mikor semmi panaszom nem volt, vagy nem volt nyirkos-nyálkás az idő. Sokszor észre sem veszem. Orrom sosincs tele/nem folyik, csak hátul..

Kedd reggel (tegnapelőtt) vettem észre ebredeskor, hogy fájt a torkom, de csak jobb oldalon. Ez tegnap, szerda este elmúlt (napközben ment a tea, Tantumverde, Neocitran, pihi). Ma reggel (csütörtök) viszont arra keltem, hogy bár jobb oldalt teljesen elmúlt, a torkom bal oldalán (lehet mandulánál? Nem konkrét a fájdalom) kezdett el ugyanúgy fájni.

Nem köhögök, nincs lázam (kicsi se), hasmenés sincs, nem fáj semmi más, orrom sem folyik kimondottan, csak ez az alap slejm lefolyás hátul, amit igyekszek kiköhögni/kiköpni, ha érzem.. Van jelentősége annak, hogy egyik nap egyik oldalon, másik nap másikon fáj?



#betegség #torokfájás #Jobb vagy bal oldalon
2020. aug. 6. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan ugyanígy kezdődött, az elején én se voltam lázas. 3 hétig fájt a torkom. Pálinkával garganizáltam, az egészen sokat segített.
2020. aug. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tantumverdét továbbra is használd, vagy sós vizes gargalizálás, nekem ez jobban bevált, pár nap és elmúlik a torokfájás.
2020. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta? :)
2020. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Gargalizaltam, sok sok teát ittam. Egy idő múlva elmúlt aztán újra visszajott. Orvosom azt mondta, inkább a fulorrgegeszetre menjek el - elmentem, kezdődő heveny tüszősmandula gyulladás volt :( Jód oldattal gargalizáltam és antibiotikum. 4 nap alatt elmúlt, azóta jól vagyok:)
2020. aug. 27. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!