Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 5 napja iszom antibiotikumot,...

5 napja iszom antibiotikumot, cefalexin-t, napi 2x2-őt, torokfájás, stb. Viszont nem nagyon érzem, hogy valamit érne. Ugyanúgy fájna a torkom, jó talán picit jobb, de akkor is ez antibiotikum, nem sima gyógyszer, mellé még ugye probiotikumot, na de?

Figyelt kérdés
Nagyon fáradt vagyok mióta elkezdődött ez az egész, álmos is vagyok gyakran, és érzem hogy a fejemben nyomja valami, ugye gondolom mert fujjom az orrom és az is hozzátesz, de ez a megfázás miatt van.Mikor múlik már el szerintetek? Nehezebben megy a gondolkodás is, eddig nem volt ilyen csak mikor megfáztam.

2019. márc. 20. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem bakteriális a fertőzés, hanem vírusos. Ekkor nem hat az antibiotikum, magától múlik el 7-9 nap alatt.
2019. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, bár orvos írta ki de hétfőn megyek kontrollra szóval majd ad erősebb gyógyszert elvileg
2019. márc. 21. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!