Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha az ekgn a PQ nem jó, túl...

Ha az ekgn a PQ nem jó, túl magas az mit jelent?

Figyelt kérdés
Az orvost csak 3 hét múlva tudom kérdezni mert szabin van.
2020. aug. 6. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Már bocsi kérdező, de valaki megcsinálta azt az EKG-t ő nem mondta el mit jelent? Meg honnan tudod, hogy nem jó? Mert az automata ráírt valami hülyeséget?


Egyébként ha 200 ms felett van az első fokú AV blokk, ami egy enyhe vezetési zavar, kb nulla következménnyel.

2020. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Wiwe csinálta. Az nem sokat ír ki :)
2020. aug. 6. 14:49
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Na pont ez az, ami drága is meg szart sem ér. Egyetlen elvezetés a 12-ből. De legalább van egy drága játékod.
2020. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szóld le nyugodtan, az orvos adta kölcsön ingyen. Nyilván szart sem ér, mert te a fotelból azt mondod.
2020. aug. 6. 15:33
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Én is orvos vagyok. Nekem is mutatta egyik kollégám, továbbra is az a véleményem, hogy drága, de legalább sz.r. Ennyiből már kijön egy használt normális EKG, 200-ból meg egy új.
2020. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Persze én meg Holle anyó vagyok. Nem tudom hogy veszed a bátorságot, hogy leszóld az orvosom. Szégyellheted magadat. Egyebként sem az volt a kérdés kinek mi a veleménye a wiweról, úgyhogy lopd máshol az időd.
2020. aug. 6. 21:12
 7/15 A kérdező kommentje:
Ekgt meg nem lehet sem kölcsön adni a betegnek sem egyedül laikusként használni. Nagyon hálás lehetek, hogy megkaptam és arra amire adták tökéletes.
2020. aug. 6. 21:15
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem szóltam le az orvosod. Szimplán közöltem, hogy a készülék egy túlárazott sz.r. Mert értek hozzá, mert nem egy nem két EKG-t elemeztem már. Egy elvezetés semmire nem jó úgy, hogy nem folyamatosan van rajtad. Ha véletlenül pont sikerül elkapni egy ritmuszavar okozta rosszullétet akkor jó lehet, egyébként meg egy okosóra ami ugyanazt folyamatosan tudja sokkal jobb lehet. Az orvosod, meg ha nem játékból adta volna oda Holter EKG-t rak rád nem egy ilyen kütyüt.

Megjegyzem az első választ is én írtam úgy gondolom az elég szakmai volt.

2020. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ó és de, lehet kölcsönadni. Pont ez a Holter-EKG lényege, hogy a betegre rárakom 24-48-72 órára az EKG-t és az folyamatosan rögzít.
2020. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor ítelkezzél meg okoskodjál,úgy hogy semmit nem tudsz a helyzetről. A kérdés alatt van, hogy szabira ment az orvos (másnap) ezért nem kaphattam holtert. Ritmuszavarom van de csak ritkán ezért kaptam a wiwet, hogy amúg szabin van hátha sikerül elkapni a ritmuszavart. Amire nagyobb az esély 3 hét alatt mint 24 óra alatt mivel érzem ha van. Ha nem sikerül kapok holtert. Remélem most boldog vagy. Szerintem nagyon klassz kis eszköz, engem lenyűgözött és az is, hogy az orvos kölcsön adta. Irtó rendesek és alaposak ebben a rendelőben, bárcsak mindenhol így lenne.
2020. aug. 6. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!