Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rákot daganatot hogyan lehet...

Rákot daganatot hogyan lehet "" gyógyítani" , enyhíteni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 6. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Műtéttel.
2020. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallgatni kell menni orvosra, aki elmondja a lehetőségeket, esetleg másod véleményt kérni.
2020. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Ennek egy nagyon mély és alapos utánajárás kell. Szerintem erre választ csak azok tudnak adni, akik egyszer már mindent megpróbáltak. Mindenestre egy napi 2000 mg-s C-vitamin nem árt (még ha sokak szerint csak kipisiled is), plusz étrend változtatás. Kevesebb hús, több hal, rizs, zöldségek, gyümölcsök, nyersen leginkább. Ezek mellett rengeteg gyógynövény is van, amit teaként ajánlanak, de erről többet sajna nem tudok. Neten keresgélj. Sokan úgyis azt fogják mondani hogy semmivel/szerencsével, de szerintem ez így nem igaz. :) Rengeteg embernek sikerült már, olyanoknak is, akikben az orvosok sem hittek.
2020. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hármas vagyok. Természetesen ott van a műtét/kemo/kísérleti gyógyszerek, amik alap dolgok, ezért nem is írtam őket. De tényleg el kell menni 10 orvoshoz, mert lehet a 10-dik hallott valami kísérleti gyógyszerről, amivel a többi nem foglalkozott.
2020. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olyannal alakult ki aki alig eszik húst, vitaminok rendszeresek, sok zöldség stb... Tehát egészségesen él és mégis :(
2020. aug. 6. 19:22
 6/8 anonim válasza:
62%
Nem a hagyományos gyógymódok közé tartozik, de a betegség lelki okait érdemes lenne kideríteni.
2020. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Búzafűlé? Próbáltad?
2020. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom nem nekem van bajom :(

Milyen hatása van a búza fűlènek?

2020. aug. 8. 16:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!