Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 4 éves kislányomat haza...

4 éves kislányomat haza küldték mert az eggyik dada elvileg korona virusos,az ovit is bezartak 2 hetre. Én attól még elmehetek munkába,hogy ő itthon van a feleségemmel?

Figyelt kérdés
1 teszzet csinaltak mar ami azt mutatta h nincs semmi baja de meg csinalnak majd eggyet,de most én elmehetek igy dolgozni? Kislányom karantenba van amig nem lesz meg a masodik teszt is.
2020. aug. 7. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Felhívod a főnököd es megkérdezed mi van.
2020. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha téged nem karanténoztak be,akkor elmehetsz dolgozni.
2020. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Csak az nm hagyhatja el a lakást, akit karanténba helyeztek, a családtagjai igen. Tehát mehetsz dolgozni.
2020. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Istenem, ilyen idióta egy országot. Az lenne a normális, ha az ovi minden dolgozója, minden odajáró gyerek és azokkal kapcsolatba kerülő rokonaik karanténba menjenek. De nem, hadd menjen csak dolgozni a koronás csoportba járó gyerek apja. Hátha elterjed a cégben is. Remélem boltba is nyugodt szívvel mentek.
2020. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha felelősségteljes akarsz lenni akkor felhívod a főnöködet és elmondod neki mi van. Próbálj home officet kérni. Én nem mennék be mert egy társadalom részeként élünk és felelősek vagyunk egymásért. Te mit szólnál ha a kollegamőd menne be így? Ugye neked sem tetszene.
2020. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Hivatalosan bemehetsz. De ezuel mások életét veszélyezteted. Nem tudom mi a munkád de nem lennék meglepve hogy ha ez kiderül és nem szóltál akkor esetleg kirúgnak utóbb miatta. Ha a munkahelyeden mások is betegek lesznek és be kell zarni az egeszet miattad azt nem fogja megköszönni a főnököd
2020. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Emiatt nem rúghatják ki, hiszen nem igazolt annak a dolgozónak sem a fertőzése. Amennyiben a második teszt igazolja, akkor is vis major lenne, te mehetsz dolgozni, azzal az elvileg fertőzött dolgozóval nem érintkeztél.
2020. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!