Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nővérem barátja szívja az...

Nővérem barátja szívja az orrát, miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sehol sem találok érdemi választ erre a kifejezetten undorító dologra. A nővérem jár egy sráccal már 7 éve. Amikor itt vannak nálunk, a srác megállás nélkül szívja az orrát. Az előbb lemértem, hogy 2 perc alatt 13-szor szívta az orrát, de nem fújja ki és nem akarja megoldani ezt a dolgot. Mióta ismerem (sajnos) mindig ezt csinálja, folyamatosan az orrát szívja, pedig nem is náthás. Amikor már annyira idegesít, hogy nem bírom akkor szólok neki, de csak elvicceli. Ez valami betegség lehet, vagy egy idióta szokás? Ami még rosszabb, hogy mióta együtt járnak, a nővérem is rászokott erre a hülyeségre, pedig simán kifújhatná mindkettő az orrát, amikor csak akarja. Nekem akkor sem esik jól ilyet csinálni, amikor nincs a közelben senki, mert nem egészséges felszívni, ez a szánalmas lélek meg orrba-szájba szívja az orrát mindenki füle hallatára. Ha tudtok valami okosságot, hogy miért csinálhatja, annak örülnék. Esetleg hasonló történetetek van ezzel kapcsolatban? 26F.

2020. aug. 9. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"a nővérem is rászokott erre a hülyeségre"

No comment...gyerek van? :)

2020. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rászokott, vagy ő is kapott valami aranyos kis kórokozót, fertőzést, amitől ez kialakul?
2020. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincs, szerintem nem is lesz. Valószínűleg azért van a sráccal, mert ő az első kapcsolata a nővéremnek és kötődik hozzá, mást nem tudok elképzelni, mert egyáltalán nem romantikus a viszonyuk. Semmi bajom nem lenne ezzel, ha nem kellene egész nap ezt hallgatni, amikor itt van.
2020. aug. 9. 11:16
 4/11 A kérdező kommentje:
Erre a dologra csak rászokott, mert ő sokkal ritkábban csinálja, de a hümmögést is eltanulta tőle. Egyszerűen nem értem hogy tud ilyen emberre egy légtérben lenni fél óránál tovább. Miért kell ilyen hangokat kiadni? Tikkelés? Idegbaj? Vagy mi ez? Tudtommal nincs betegségük.
2020. aug. 9. 11:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán csak annyira együtt érez vele, felveszi a szokásait. Ez megfigyelhető kisebb érzelmekkel dolgozó imserettségi kapcsolatoknál.
2020. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szóvá tetted de nem eléggé,mert kiröhög.

A nővéred barátja egy tapló

Én a helyedben mások előtt megszégyeníteném elég rendesen,hátha észbe kap

2020. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa, hogy több ember előtt kértem számon, hogy miért csinálja ezt. Ebédnél történt, ahol különösen visszataszító ez a jelenség. Akkor elszégyellte magát, de azóta is minden a régi. Egyébként a nővérem is lenézi, mindig fejeket vág, amikor együtt csinálnak valamit, meg ideges a jelenlétében. Nem értem miért nem dobja ki. :(
2020. aug. 9. 11:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt rokon(mostohasxulo) , o ugy szivta az orrat, hogy ures volt en is leakartam merniiii :D es minnel jobban idegesitett annal jobban szivta, annal kevesbe lett volna ra szuksege. En is szova tettem. Hulye szokas valoszinu... Mondjuk hogyha taknyos es ugy szivja az eleg felhaborito, miwrt nem fujja ki inkabb?
2020. aug. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
OCD. Kenyszerbetegseg.
2020. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is van ilyen ismerősöm, megszokásból csinálja, vagyis inkább kényszerből....baromi idegesítő de szerintem képtelen abbahagyni, és számára nem is olyan feltűnő mint egy-egy kívülállónak
2020. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!