Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesít a nővérem barátja! (? )

Idegesít a nővérem barátja! (? )

Figyelt kérdés
Szóval a nővérem pasijával úgy nem lenne gond mert kedves velem de rohadt idegesítő.Pl: Mindig nálunk van,ami annyiból rossz, hogy soha nem lehetek a házba melltartó nélkül,vagy bugyiban, tehát az otthonomban nem lehetek kényelmesen. Aztán kajálunk meg ilyesmi akkor leülök oda ahova mindig,és mondja tesóm bocs oda xy ül. És az ehhez hasonlók. Tehát már a saját ottonomból kitúr.

2018. júl. 15. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

és mi van akkor ha a nővéred azt mondja?


csináld úgy ahogy neked tetszik


és ha sokat van ott a pasas, mond meg a nővérednek, hogy unod


aztán ha nem intézkedik, legyél nyugodtan melltartó nélkül, hidd el, idegesíteni fogja hogy a pasija téged néz

2018. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Mit foglalkozol vele?

Ha a helyedre akar ülni, simán ne engedd oda. Nekem húgom horda fel a csávóit, de én sose zavartattam magam. Pólóban meg bugyiban szoktam otthon lenni, soha eszembe se jutott, hogy kiöltözzek olyan csávóknak, akiknek még a nevét se tudtam.

2018. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Nem fogom magam zavartatni. És a legbosszantóbb az hogy hallom amikor...
2018. júl. 15. 11:49
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Szóval ő ÜL a helyedre? Így, még csak nem is valami feltételes módban, mintha talán téged is illene megkérdezni a dologról?

Ebből nekem nagyon az jön le, hogy a nővéredék elpofátlanodtak. Tessék a sarkadra állni és pl a következő ilyen helyzetben a legnagyobb természetességgel leülni a SAJÁT helyedre. Tesódnak meg mondani, hogy ide max ülHET a pasija és azt is majd akkor, ha te megengeded. Azért tudjuk már a határokat.

2018. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

4es, milyen irigység ?

Más szexuális èletét hallgatni rendszeresen inkább borzasztó kellemetlen es zavaró

Én 11 voltam mikor a nővèrem hazahozta a pasiját. A szobànkat egy falnak nem nevezhető valami választotta el.

A legszebb hogy amikor szóltam neki hogy ez engem zavar ( próbáljanak meg este csendbe lenni ), akkor azt mondta nem tudja miről beszélek, nyitva maradt az ablak biztos csak a forgalmat hallottam ...... aha persze én meg egy kész idióta vagyok .

Amíg valaki nem a saját lakásában, hanem más otthonában (akár szülői ház) intézi a szexuális életét, akkor igenis legyen figyelemmel a többiekre és legyen képes visszafogni magát .

2018. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
80%

Utalom az irigyseges valaszokat! Primitiv megkozelitese a dolgoknak.

Akkor en is irigy vagyok?! Mert engem is rohadtul idegesitenek, amikor a szuper sogor megerkezik, jobban otthon van mint en. Sajnos szar eletem lett, valas, penztelenseg, es amyamnal kell laknom.

Hugica 2hetenkent megerkezik az uj parral. Pikkpakk leosztjak az eszt, en pedig nem vagyok jokislany, aki bazsajogvva tarsalog a vendegekkel. A kishulye, lesajajnalt ugyis en vagyok.

Irigyseg?! Azert mert bant, hogy kiporszivoznak, rendet raknak ott, ahol mindezt en megteszem.

Az irigyseg kozonseges buta tulajdonsag.

Megertelek.kerdezo, pedig te fiatal vagy. Nekem lenyelni jopofizni mar idosen kene. Nem sikerult. Magamra csukom.az ajtot ha jonnek. Mert szegyellem, hogy faj a sajat sorsom.

2018. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Igen borzalmasan zavaró és így nézve undorítónak is tartom hogy a szobám nellett csináljak!
2018. júl. 15. 22:26
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Hol csinálják? A parkban v menjenek szállodába? V egyáltalán ne csinálják? Normális kapcsolatba van szex,bármilyen nehéz ezt egyeseknek elviselni..
2018. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Én otthon lazán mászkálnék melltartó nélkül meg bugyiban+ pólóban; szal szerintem ez nem gond, nem kell , hogy gondot okozzon. Ő költözött oda , neki kell elfogadnia a már eddigi szokásaidat , szokásaitokat; ha meg nem tetszik, akkor el lehet menni. Szóval szerintem tök nyugodtan mászkálhatsz úgy, ahogy te szoktál, meg szeretnél. Majd megszokja, szerintem nem fog ezen problémázni. És amúgy meg ne parancsolgasson a nővéred még kedvesen se. Üljél oda, ahova te akarsz; teljes joggal ülsz oda. De mondjuk mindezt úgy kéne/lehetne, hogy a pasi ne azt érezze, hogy ez ellene szól, hanem őneki ezt nyugodtan megmondhatod magyarázatként már jóelőre, akár már a következő esetleges ilyen eset előtt, tehát akár ebben a percben is -de ha már alszik pl akkor ne zargasd, akkor mondd el holnap, mert mára már hagyjad -, hogy te most nem őellene vagy , hanem a nővéred ellen lázadsz, hogy ne parancsolgasson. Habár, ha kedvesen parancsolgat, hogy nem is parancs, hanem tényleg inkább kér... Na jó, hát megmondom, akkor szerintem ilyen helyzetben mit csinálj. Az a lényeg, hogy én szeretek mindig egyedül a konyhában lenni. Tehát nem szeretem, zavar, ha más is ott van; tehát célszerŰ mindig olyankor menni a konyhába, amikor egyedül tudsz lenni, és akkor nyugisan, kényelmesen megkajálsz. Engem nagyon tudsz zavarni, ha valaki ott korzózik, meg pakol, amikor én tök nyugodtan szeretném elfogyasztani a vacsorámat. Szóval lehetőleg próbálj olyankor menni, amikor éppen ki van ürülve a konyha. Tényleg borzasztó idegesítő, amikor ennél, más meg ott kerülget, meg te is őt, ha kell mégvalami a hűtőből.
2018. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogy a "bocs, oda xy ül" szerintem nem épp kérésnek hangzik, hanem mintha legalábbis valami betolakodó lenne a kérdező.

Ami meg a szexet illeti, amíg az a ház nem egy kupleráj, ahol mindenki qúr, addig igenis elvárható, hogy kussban csinálja a kedves párocska. Majd ha lesz saját lakásuk vagy albijuk, ott úgy dugattyúznak, ahogy csak akarnak. (Mondjuk ez sem igaz, mert ott is zavarhatnak másokat)

2018. júl. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!