Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Influenza vagy Korona vírus ?

Voyager24 kérdése:

Influenza vagy Korona vírus ?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt nagyon gyengének éreztem magam és elesettnek, tegnap délelőtt egyetlen egy alkalommal belázasodtam (39 fok) majd az elmúlt, lázam azóta sincs , tegnap volt néha enyhe hidegrázás is, ma már nem viszont tegnap óta szinte folyamatosan izzadok, néha süt a forróság belőlem (gyógyulás jele) a torkom száraz, picit fáj ha nyelek, orrfolyás és orrdugulás nincs, köhögni nem köhögök, se has menésem se hányingerem nincs. Lehet szimpla influenza. Nem tudom hogy holnap be menjek a házi orvoshoz mert ugye azt mondják hogy "influenza szerű tünetekkel maradj otthon"

2020. aug. 9. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
utóbbi.
2020. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Egyik sem, van még vagy ezerféle vírus, nemcsak ez a kettő. Ezzel teljesen felesleges házidokihoz menni.
2020. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Ezt úgyse tudja itt diagnosztizálni neked senki.
2020. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha nincs krónikus betegséged akkor ezzel felesleges orvoshoz fordulni. Ha romlana az állapotod akkor esetleg, de akkor is előzetesen egyeztess telefonon. Egyébként ilyen tüneteket nem csak koronavírus vagy influenza okozhat, mindenesetre jövőre tessék beoltatni magad influenza ellen.
2020. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Koronavirus gyanuja eseten nem lehet rendelobe setalni, sot, kilepni a lakasbol se ket hetig. Errol szol marcius ota minden.

Szoval ket het izolacio, akkor is, ha fantasztikusan jol vagy. Es ha orvosi ellatasra szorulnal, telefonon ugyeletet kell hivni.

Remelem, semmi bajod nem lesz, de igazabol ha nem vigyazol, eselyt adsz masok vegigfertozesere.

2020. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5/5 Igen én is így gondolom hogy jobb az óvatosság. Remélem nem korona mert nincs se hányingerem se a hasmenésem se nehéz légzésem és ma már egyértelműen jobban vagyok, gondolom a koronavírusból nem lehet 2 nap alatt felépülni
2020. aug. 9. 18:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinek hogy van, hányingere és hasmenése pont, hogy csak kevesebb embernek alakul ki, nagyon nem az a vezető tünete. A koronavírusból meg van, aki konkrétan semmit sem érez meg, míg van, akit meg teljesen ledönt. Legyél óvatos, de ezt se te, se más, aki nem orvos, nem tudja neked minden kétséget kizáróan diagnosztizálni.
2020. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Szerintem búcsúzz el a szeretteidtől mert hamarosan megmurdelsz
2020. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Tényleg tele van a gyk sértődő kisgyerekekkel... Lepontozni azt a választ, hogy ezt így mi a távolból nem tudjuk diagnosztizálni nem túl nagy észre vall...
2020. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!