Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon annak idején, a petis,...

Vajon annak idején, a petis, himlő, spanyolnátha járványok idején is voltak, akik nem hittek ezekben a vírusokban?

Figyelt kérdés

2020. aug. 10. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Biztosan. Sőt, az angol gazdaság megmentése érdekében még rá is játszottak a dologra, abból az időből ered a "keep calm". Meg is volt az eredménye, rengetegen meghalltak.
2020. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még nem tudták mi okozza ezeket a betegségeket. Nem ismerték a vírusokat, baktériumokat. Az emberi természet velejárója, hogy sokan akik félnek tagadásba menekülnek. Biztos régebben is volt ilyen. De a pestistől állítólag annyira féltek, hogy sokan a családjukat is elhagyták, egész népcsoportokat közösítettek ki akik között több volt a beteg. Mondjuk nem csoda, kevesen élték túl. A népesség egyharmada meghalt.
2020. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy cikk arról, amit írtam (#1-es voltam):

[link]

2020. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

Nem pont a kérdésre válaszol de érdemes megnézni.

2020. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem van ilyen ismerősöm. Hiába mondom neki, hogy nekem a környezetemben nem egy ember betegedett meg, és szenvedett heteken át, vagy hogy volt olyan, aki meg is halt, nem érdekli. Csak osztja az észt magas lóról, már -már kegyeletsérő módon (kb. kigúnyolta a tényt, hogy ismerős halt meg). :/
2020. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Elnézést, picit off lett.
2020. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Engem is dühít az emberi hülyeség. Nekem a saját rokonaim nem hordanak sehol maszkot ahol kötelező ott sem, illetve csak úgy, hogy az állukon lóg. Megmagyarazzák, hogy az úgy is védi őket, mert ha nem védené akkor szólt volna a buszsofőr. De ők egyébként sem kapják el mert nem törődnek vele, így nem vonzák be. Csak azok kapják el akik félnek tőle. Meg egyébként is esznek paprikát paradicsomot így nekik kiváló az immumremdszerük. Megjegyzem két 70 feletti szívbeteg emberről beszélünk. Az influenzába is belehalnának nemhogy ebbe. Nekem fájdalmas ezt a sok hülyeséget hallgatni. Legalább mondanák azt, hogy ők élnek amíg élnek, nem érdekli őket meddig és a többi ember sem. Ezt jobban megérteném mint a magyatlrazákodást eszement baromságokkal. De hány embertől hallottam összeesküvés elméletekről meg arról, hogy ru a vírus csak olyan mint a nátha....sajnos a járvány az emberi sötétség legmélyebb bugyrait nyitotta meg.
2020. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem merek könyvtárba menni mert ott elkaphazom a kovidot!


Te ezt se tudod? De buta vagy.

2020. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Érdekes, pont tegnap este mondta egy csávó a híradóban, hogy a spanyolnátha idején ugyanígy voltak vírustagadók.


Amúgy kösz a válaszokat.

2020. aug. 11. 07:07
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy érdekes kérdés volt a témában :)
2020. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!