Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez? Mit lehet...

Mitől lehet ez? Mit lehet tenni ellene? Éjjel kb 5 alkalommal ki kell menjek a mosdóba. Így nem tudom kialudni magam. Napközben nincs ilyen gond. Már direkt délelőtt iszom többet este 6 után pedig semmit. De mégis ez van. Gyógyszert sem szedek.

Figyelt kérdés
Nem iszom túl magam max 1.5 liter/nap. Volt vizelet vizsgálatom. Rendben volt semmi elváltozást nem találtak. Egyébként nem csíp vagy ilyesmi.
2020. aug. 11. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Együtt érzek, hasonló a gondom. Figyelem a válaszokat. Nálam még annyi, hogy hiába iszom eleget, délelőtt szinte soha nem kell mennem pisilni, délután-estefelé kezdek el sűrűbben járni. Gőzöm nincs, miért tolódik így el.
2020. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán medencefenék izomzat gyengeség, Kegel gyakorlatokkal kellene edzeni.
2020. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért ebbe sok dolog bezavarhat. Lehetnek szorongásra visszavezethető okozók, vagy épp az, hogy rendszeresen alig iszol, vagy összességében nagyon sokat iszol.

Mióta van? Lehet akár egy átmeneti betegség egyik velejárója.

2020. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs inkontinenciám. Hétköznapokon kb. Ugyan annyit iszom reggeli tejeskávé meg 1 liter víz a munkahelyen. Max délután még 2dl. Szinte sosem vagyok szomjas ezt is erőltetem úgy hogy vettem egy kancsót és az ott van az asztalomon. Hétvégén sem iszom többet. Szóval nem iszom rendszertelenül. Mindig van ez az éjszakai wcre járás már évek óta szinte minden nap. Kivéve mikor megjön. Akkor ritkábban megyek vagy a fájdalomtól nem érzem annyira....nem tudom. Szoktak rémálmaim lenni. Fél éve ctm is volt meg hasi uh. Van pár picike vesekövem az egyik oldalon de már gyerekkorom óta. Nem okoz panaszt, nem hiszem hogy attól van. De a hólyagom amúgy is érzélenyebb az átlagnál. Pl alkoholtól 10 percenként megyek ezért nem is szoktam inni.
2020. aug. 11. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nézték, hogy a szíved rendben van-e?
2020. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Emiatt nem, de pont most voltam kardiològián és rendben van. Nem vizesedik a lábam meg a tüdőm meg semmim. Vércukrom is rendben van.
2020. aug. 11. 18:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!