Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg beütöttem magam vagy...

Tényleg beütöttem magam vagy ilyen foltok valamitől alakulnak ki?

Figyelt kérdés

Helló.

Mostanság egyre több zavaró foltot veszek észre magamon. A barnától a sárgásig és van olyan ami mintha véraláfutás lenne meg zöldes ugye. Mindenhol találtam, a combomon, vádlimon, lábaimon, karomon. Keresztanyám szerint beütöttem magam, néha nem is emlékszünk rá. No de én csak emlékeznék rá, meg olyan helyeken vannaka hol tuti nem tudnám véletlen se beütni. Meg amnikor be is ütöm akkor max pirosság szokott lenni és nem ilyen foltok. Mielőtt szóltok igen megyek orvoshoz, csak jó lenne képben lenni. Mert kizárt, hogy ilyen sokszor beütném magam. Szinte már ijesztőek a foltok. Eddig egészséges voltam bár a foltok miatt kételkedek. Semmi egyéb betegségem nem volt soha. Korábban se tapasztaltam ilyen foltokat, csak mostanában. Googleban sok mindent talátam, de én nem tudok felállítani diagnózist. Másnak is volt ilyen? Más tünet nincs. 22l



2020. aug. 12. 02:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Alakulhat ki vashiánytól is.
2020. aug. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megéri megmutatni háziorvosnak? Most jelenleg sok feltűnő van. Elèg csúnyák.
2020. aug. 12. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
A háttérben lehet alvadási zavar, szóval egy labor mindenképp jó lenne.
2020. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Véres széklet, vizelet, orrvérzés nem szokott előfordulni?
2020. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindenképpen érdemes megmutatnod.
2020. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!