Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SIBO (kontaminált vékonybél...

SIBO (kontaminált vékonybél szindróma) vizsgálat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Erős gyanúm, hogy ez, vagy IBS áll a háttérben. Voltam magán úton intolerancia panelt csináltatni, egy pozitív eredményem lett csak, Miután kizártam az étrendből egy darabig jobb volt, de most megint visszajöttek tünetek (lágy széklet, gázosodás).

Hallottam rőla, hogy akinél ételérzékenységet diagnosztizálnak gyakori eset, hogy az erjedéstől túlszaporodnak bacik és SIBO alakul ki. Érdemes lenne erre kikérnem egy vizsgálatot orvosomtól, ha gyanúm van rá?

Valakinek volt/van itt ilyen betegsége? Anti+probiotiukum kezeléssel rendbejött?



2020. aug. 15. 15:01
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia érdekelne mi történt el mentél e erre a vizsgalatra, nalam is ez a gyanú és nam tudom mit tegyek.
2023. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel, sajnos engem is érint, írjatok légyszi!
2023. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező és #1. hsz, légyszi', írjatok...
dec. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!