Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik olyan betegség, hogy...

Létezik olyan betegség, hogy "Visual Snow"? Itthon mennyire ismert?

Figyelt kérdés
Nekem ez van egy jó ideje, legalábbis a tüneteim nagyon hasonlítanakrá, fülzúgás, szemcsés látás sötétben, "utóképek", cikázó kis fehér pontok, fényérzékenység, stb csak még nem diagnosztizáltak. Szeretnék vele orvoshoz menni, de félek hogy bolondnak néznek hogy már "hallucinálok" is a hipochondria mellett és netán kapok egy skizofrénia diagnózist. :D Olvastam hogy ezzel a visual snow-val nemigen tudnak mit kezdeni, de azért mégis jó lenne valami kezelést kapni rá hátha csökkenek a látászavarok. Már megszoktam egyébként ls nem zavar annyira. Az érdekelne hogy itthon mennyire ismerik a betegséget az orvosok / neurológusok, nem e tévesztik össze mondjuk mással. Mert én még magyar cikket sem találtam róla pl webbetegen, azért kérdem.

2020. aug. 15. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon ismerik. Szemorvossal kínoznak, pedig nem szembetegség.
2020. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez a betegség egy átok. Nem kívánom senkinek.
2020. szept. 17. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Neurologusoknak azert illene ismerni...

sajnos nem igazan tudjak, hogy mi okozza.. csak feltetelezesek vannak.

Epilepsziara valo gyogyszerek van, hogy tudnak csokkenteni az erossegen. Pl.: verapamil, lamolep

2020. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok: a verapamil nem epilepsziara van, hanem vernyomascsokkento szer, de allitolag az is tud segiteni.
2020. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, van tipped mi okozhatta nálad ezt?
2020. okt. 11. 01:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nalam szerintem migren...meg az, hogy rottyon van az idegrendszerem...(es itt nem arra gondolik, h idegbeteg vagyok) 😅
2020. okt. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kellemes 😸
2020. okt. 12. 13:51
 8/9 anonim válasza:
Szia lehet neked irni?
2022. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sajnos pár éve ismert, kutatott neuro jelenség.
2023. ápr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!