Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Basalioma kezelése, esetleges...

Basalioma kezelése, esetleges műtét mennyire hamar intézhető el?

Figyelt kérdés
Holnap mennem kell a körzeti orvoshoz amúgy is, tőle kell bemutatót kérnem, hogy szakorvoshoz kerüljek, ha lehet, minél hamarabb? Egy ideje már láttam a bőrömön az elváltozást, de csak pici sebnek gondoltam, de az előbb megtaláltam szerintem egy cikkben a választ: nagy eséllyel basaliomám lehet :-( Viszont szombaton meg felhívtak, hogy menjek vissza külföldre, van munka számomra. Szerintem pár hetet hajlandóak lennének várni. Ha műtétre, kezelésre van szükség, mennyi idő míg sort kerítenek rá? Az egészség fontos, de a munka is. Jó lenne ha össze tudnám egyeztetni. Egyébként nem vagyok öndiagnosztizáló típus, de a neten talált fotók és az elváltozásom nagyon hasonló. Plusz anyámnak is volt. Köszönöm a hozzáértő és segítőkész válaszokat.

2020. aug. 17. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először bőrgyógyász, utána sebész ha kell. Hogy nálatok ez mennyi idő, nem tudom. A sebész amúgy 10 perc alatt kivágja, s nincs semmilyen utókezelés ennél a fajtánál.
2020. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemtudsz várni, akkor menj magánra.
2020. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jövő kedden műtenek.
2020. aug. 21. 08:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!