Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi az istenért vagyok ennyire...

Mi az istenért vagyok ennyire rosszul?

Figyelt kérdés

2 hónapja egyik este nagyon rosszul lettem, napokig sugárban hánytam, majdnem bekerültem a kórházba. Azóta nem volt semmi baj, csakhogy múlt szombaton egy erős rosszullétre keltem, aznap semmit nem tudtam csinálni, csak fetrengve szenvedtem az ágyban. Vasárnap nem volt semmi bajom, de hétfő reggel arra ébredtem, hogy másodperceken belül hányok, hol a lavor? Kétszer hánytam, utána teljesen jól lettem, egész nap szaladgàltam a városban. Erre ma hajnalban ismét arra keltem, hogy megint szörnyen hányingerem van, eddig csak azért nem hánytam, mert szándékosan visszatartom.


Vajon ez mi lehet? Valami vírus? Tehetetlennek érzem magam.

18/L


2020. aug. 18. 06:08
 1/4 A kérdező kommentje:
ma is hajnal három óta fenn vagyok, kikelni az ágyból nincs erőm, de itt meg csak forgolódok össze-vissza.
2020. aug. 18. 06:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez bármi lehet, kivizsgálás nélkül viszont sosem derül ki.
2020. aug. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Szédülsz is mellé? Fáj a fejed sűrűn? Szoktál zsibbadni? Velem ugyan ez volt, végül jóindulatú agyi nyomásfokozódásra jött a tipp, kaptam gyógyszert, most ugy tűnik talán jobb lesz szépen lassan..
2020. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon gyakran fáj a fejem, szoktam szédülni is, zsibbadni szerintem nem szoktam. Nem tudom, mi lehet ez vagy hogyan kéne elkezdeni ezt kivizsgálni.
2020. aug. 21. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!