Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm felfázott, de az...

A barátnőm felfázott, de az istenért nem tudom elzavarni orvoshoz. Valakinek van otthoni kezelési módszere, vagy járt már így? Mivel tudtad rávenni, hogy elmenjen?

Figyelt kérdés
Kezdek aggódni, mert régóta tart. 3 hete jelentek meg az első tünetek, sok pisilés, szúró érzés, vér pisilés. Aztán elkezdett javulni neki, de tudtommal nem jött rendbe teljesen. Tegnap megint azt mondta, hogy vért pisilt. Hiába mondom, hogy menjen orvoshoz, vagy beszéljen az édesanyjával legalább... Elhiszem, hogy kínos, de ez nem játék. Valakinek van ötlete mivel hathatnék rá? Vagy mivel kezelheti otthon? Nagyon makacs, de az egész családra jellemző ez a ,,nem kell orvos" hozzáállás. Mi baja tud lenni ha nem gyógyul? Így is túl régóta tart, de csak most mondta, hogy nem javult.

2019. júl. 13. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1.rámegy a veséjére és belepusztulhat

2.menjen el a körzetihez és felír egy antibiotikumot, amitől 3 nap alatt meggyógyul.

A választás a két lehetőség közül az övé.

2019. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Miből gondolja hogy felfázott? Nyugtasd meg h ez hólyagrák is lehet pl. Ugyan szinte biztos hogy nem az de három hétig így lenni saját hülyeség miatt az nagyon gáz. Egy antibiotikum két nap alatt rendbehozná, ő meg ül a problémán? Várja amíg felmegy a fertőzés és mehet kórházba vesegyulladással? Egy jó van a sztoriban, nyilván így nem szexel és nincs lehetősége ilyen minimális ésszel teherbeesni.
2019. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi baja lehet? Lazán meddőt csinálhat így magából. Vesemedence gyulladás lesz pikk-pakk, pláne, ha a vért pisilés már megvan. Amíg csak szúr, meg sokszor pisil, az egy dolog, de lázzal, véres pisivel már tilos otthoni gyógymódokkal próbálkozni, mert ezek alapvetően arra utalnak, hogy nem hólyaghurut, hanem felszállt a fertőzés, a vesemedence gyulladás meg nőkben meddőséget és egyéb súlyos szövődményeket okozhat. Azonnal orvoshoz kéne menni, és erős antibiotikum. Amúgy nem történik ott se semmi, dokik egyrésze pofára kiírja a Monuralt (mondjuk hólyaghurutnál jó, nekem sose szállt fel, pedig vagy 10szer voltam már felfázva) - egy este megissza, másnapra kutya baja, egy másik részénél kell adni mintát, ott végeznek egy gyorstesztet, persze tele a pisije nitrittel, és utána kap csak gyógyszert. Semmi kínos nincs benne, még vetkőzni se kell.


Amúgy apám belehalt ebbe a nemmegyekorvoshoz hozzáállásba. Rákos lett. Nem kellett orvos. Aztán, mikorra sikerült hatni rá, elhúzta a belét dokihoz, már áttétes volt, menthetetlen és persze operálhatatlan. A szép az, hogy nála egy fertőzés (amihez neeeemkellazorvos) szövődménye volt a rák, ha még a fertőzés alatt elment volna orvoshoz, ma is élne, az ugyanis kényelmesen kezelhető lett volna.

2019. júl. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es félreértesz. Barátnőm, mint párom. És sajnos de, mivel nem szólt, hogy nem gyógyult meg, így szexeltünk, és igen rosszabb lett utána... Majd most mondja, hogy rosszabb a helyzet, meg hogy nem is gyógyult meg teljesen azóta... Valamiért azt hiszi, meggyógyul magától, hiába mondom neki, hogy ez már nem az a szint...
2019. júl. 13. 09:47
 5/12 A kérdező kommentje:
Illetve szex után jelentkezett először a dolog.
2019. júl. 13. 09:52
 6/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, igen szex után gyakran belobbanhat. Hát ha tudott igy szexelni, nem fáj neki eléggé.
2019. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Most ezen mégis mi a f.om a ciki? Meg se fogják vizsgálni. Elmondja a panaszait a háziorvosnak, ad egy kis vizeletmintát és kap egy receptet. Ezért aztán marhára megéri 3 hete szenvedni. Idiótája...
2019. júl. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem tudom mennyire fáj neki, de nem akar orvoshoz menni, nem akar válaszolni arra sem, hogy most jobban van-e vagy sem, vagy előtte hogy volt... Aggódom érte, és tanácstalan vagyok.
2019. júl. 13. 10:23
 9/12 anonim ***** válasza:
hát olvastasd el vele az itt adott tanácsokat- egyébként közöld vele, hogy meddő lehet ettől..
2019. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
ha ilyen hulye nom lenne ott hagynam
2019. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!