Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetett ez?ma hajnalban...

Mitől lehetett ez?ma hajnalban felriadtam valamire próbáltam visszaaludni de jött egy olyab dolog ami már többször előfordult hogy ha becsukom a szemem akkor nozog minden es szedülök

Figyelt kérdés

(Ezt se tudom hogy mi de már megszoktam) utánna hirtelen a jobb szemem nagyon homályos lett(mintha ráraktam volna egy filtert,nagyon hirtelen)majd a melkasomban olyab érzés volt mintha mentol lenne benne,nagyon rossz volt késöbb a bal kezem elkezdett fájni/zsibbadni majd ott is negjelebt a mebtolos érzet.ettől az egésztől pábikrohamom is lett es bagyon szarul lettem szúrt a szivem szédültem stb...

Scippa bevű antidepi gyógyszert szedek lehet hogy attól volt.anyamek aztmondták hogy csak refrux volt de bem hiszem el mert bagyob intenzív és kellemetlen volt.mitől lehetett?



2020. aug. 20. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az antidepresszánsoknak mindig van mellékhatása. De néha nekem is előfordul ilyen, pedig én még csak nem is szedek semmit. Nálam a stressz, idegeskedés miatt van.
2020. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg most nagyon fály a szívem.nem folyamatossan .időnként fáj utánna elmúlik.meg olyan érzés mintha el lenne fáradva a szívem
2020. aug. 20. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia hogy vagy?
2020. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál azt mondták hogy valószínűleg a pánikbetegséghez van köze.amugy elég gyakran szédülök még meg hányingerem is van meg ilyen fura a szemem hogy mintha kancsal lennék néha.
2020. aug. 31. 03:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!