Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bőrrák?Basal? Dudor, Pukli,...

Bőrrák?Basal? Dudor, Pukli, Orromon!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt egy hatalmas de tenyleg hatalmas pattanas az orromon, 2napig fajt majd kinyomhato lett vagy 2x kitudtam, pat nap alatt elmult es egy dudor maradt a helyen, nem faj nem viszket, nem nő. De nagyon zavar, magan borgyogyasz szuneteli rendelest a virus miatt nalunk.

Ha esetleg valaki jart mar igy vagy latott ilyet megoszthatna!! :)

Félek hogy bőrrák! :(



2020. aug. 20. 22:13
A kérdező szavazást indított:
Bőrrák igen.
Nekem is van hasonló.
Úgy vélem nem az.
9 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem bőrrák, ha legközelebb begyullad vagy valami, akkor alaposabban nyomd ki. Vagy kozmetikushoz menj el vele és nem marad utána ilyen,.
2020. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Teszek hozza kepet.

[link]

[link]

[link]

[link]

Az elso ketto es a masik ketto kep kozott 6 honap telt el durvan.

2020. aug. 20. 22:19
 3/10 A kérdező kommentje:

Egyaltalan nem valtozik, csak ugy ott van.

Ha nyomkodom semmi nem jon ki, ha egy sterilizalt tuvel megszurom akkorbpedig csak verzik par percig majd elall es puff ugyanugy ott marad.

2020. aug. 20. 22:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nem bőrrák.
2020. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Pont ezen a ponton volt a pattanas "feje" lehet hogy a nyomkodas illetve a dudor miatt azaz a helyen maradt "lyuk" miatt maradt ez itt?

Egyfajta heg?

2020. aug. 20. 22:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne szúrkodd tűvel, semmi érelme. És 100%, hogy nem bőrrák, ilyenjei mindenkinek vannak szerintem az arcán.
2020. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nemvolt eddiiiiig://

Koszonom szepen a valaszokat!!!

Megnyugodtam estere! :)

2020. aug. 20. 23:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem bőrrák, a pattanás után maradt vissza, nekem is vannak.
2020. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem börrák, de hogy megnyugodj nyugodtan menj el a börgyógyászhoz mert az nagyitóval megállapítja azonnal. Viszont ne szúrkáld!
2020. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Ma voltam borgyogyasznal!!!! :)

Vegre eljutottam, felszabadult egy idopont es hivott:)

Na a leleten az van hogy ez vascularis fibroma enyhén nodularis.

Nem tudom ez mit jelent, de azt mondta hagyjam beken, semmi teendom nincs vele, kremet sem irt ra mert hogy ez a pattanas nyomkodasanak koszonheto kotoszovet burjanzas. Hagyjam beken, illetve pattanast orron, homlokon tilos nyomkodni mert konnyen ilyen "heg" lesz belole.

Illetve megnezte az anyajegyeimet 20db van, mind békés?! Az van a leleten, ezek szerint így fogalmazzak ha nincs baj.

Ajanlott egy arcra valo naptejet (szeplo nagyon kijon nyárra) es utamra engedett h nyugodjak meg minden rendben van:)

Férje plasztikai sebesz, de nem ajanlotta ennek a dudornak az eltavolitasat, azt mondta teljesen indokolatlan, fogadjam el, ne piszkaljam es visszabb huzodik. (ha piszkalom kicsit duzzad tenyleg meg pirosodik)

Szoval megnyugodtam teljesen:)

Koszonom szepen mindenkinek!! :)

Nem tudom szabad-e ilyet de mindenkinek ajanlani tudom Kozma Laura Doktornőt!

2020. aug. 24. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!