Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi? Nemtudom hol is kezdjem...

Ez mi? Nemtudom hol is kezdjem. Hasonló emberekre lennék kíváncsi, más is tapasztalt a ilyet. Fejizzadasom van! Elég furan hangozhat de iszonyúan izzad a fejem, az arcom, hátul a nyakamon, elől az arcomon, orromon, mindenhonnan izzadok a fejemen

Figyelt kérdés
Mashol nem izzadok, se a honomalja, se a hatam, kezem, semmi. Nemtudom elmondani milyen kellemetlen, elmegyek pl a boltba, moziba, anyák napjára fel óra abból teliik ki hogy torolgetem az arcom. Ugyan ez volt nemrég. Allasinterjura mentem. Ott megdurvabban izzadt a fejem egész végig. Hát nem vettek fel. Már annyira szenvedek ettől hogy rá is stresszelek és megjobban izzadok. De nem csak nyáron van ez telen is ugyan úgy. Ahogy zárt helyre megyek azzonnal ez van. Tudom hogy fogyhatnek is, van rajtam plussz kilok, de nallam 2x nagyobb darab emberek nem izzadnak ennyire, vagy semmennyire! Fiatal vagyok 27 éves es az tönkreteszi az életem. Valami tanacs esteleg? Koszonom.
2018. jún. 22. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Alkati adottság. Mással is előfordul. Esetleg orvoshoz mehetnél a problémával, nem árthat egy kivizsgálás.
2018. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet stressztől van, de mondd el a háziorvosnak.
2018. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!