Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miről kezdhetett el spontán...

Miről kezdhetett el spontán bedagadni es élesen fájni a bal bokám? Olyan érzés, mint amikor egy ficam, vagy egy félrelépés után bedagad es fáj.

Figyelt kérdés
Depressziosan fekszem itthon, nem tudok edzeni, nem léptem félre, abszolút semmit sem csináltam vele, mégis par órája elkezdett bedagadni es fájni. Nagyon szorongok es hipochonder is vagyok, egyből a legrosszabbra gondolok...
2020. aug. 23. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:

- Semmi sem ok nélkül történik. = Valami tehát történt.

Reggel, ha felkelsz, akkor kis félrelépés vagy nagyot lépés vagy kicsit gyorsabban mozdulsz, ez mind meg tudja terhelni. Hogy miért terheli meg? Mert reggel gyenge a vérellátás, merevek a tagjaid.

Egyszer úgy jártam, hogy munkába mentem, de munkába menetel előtt 15p-cel keltem fel. Mikor elkezdtem dolgozni...a főnök azt mondta, hogy nagyon lassan dolgozok, ha így megy tovább nem maradhatok nála, mert nem éri meg neki. Onnantól kezdve meleg zuhannyal indítottam a napom (5p elég volt) és kelhettem akár 15p-cel munka előtt, akkor is sokkal jobban teljesítettem.

A reggeli torna nem ártana legalább egy boka, fej és derék+csípő körzés - amit a leginkább használunk. Ez 1-2 perces művelet, ami megóv sok-sok órás / napos fájdalmaktól.

2020. aug. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pl trombozis is lehet, fekve pihi, és dokinak mutatni, + folyadék, de ez egy lehetőség
2020. aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!