Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszér,lúdtalp vagy trombózis?

Visszér,lúdtalp vagy trombózis?

Figyelt kérdés

Pár napja(amiota nagyon változékony az ido)fájdogálnak a lábaim.. boka,vádli,comb s terdhajlatban.

Egesznap állok rajtuk.

Ha sétálok akkor nem érzem hogy fájna.

Nem vettem eszre hogy dagadna,nem színeződik s nem meleg.

Ha pihentetem akkor bizsereg,szurkod s olyan mintha rángatóznának az izmok.

Remélem hogy semmi komoly



2020. aug. 24. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szedj B-komplex, magneziumot es egyel sok erfal-erosito etelt, masszirozgasd este, esetleg nyujtsd le, polcold fel, kenegesd.
2020. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A melegtől az erek kitágulnak, ezáltal a vérkeringés is lassul. Az egész napos állás szintén megterheli a lábakat, ereket és a gerincet is.


Viselj kompressziós térdig érő zoknit, ha sokat kell állnod. Gyógyászati boltokban lehet kapni, segítenek kiválasztani a megfelelőt.(Nekem ez használt.)


A cipő is fontos, hogy kényelmes legyen amibe egész nap vagy, amit talpbetéttel tudsz korrigálni.


Ha haza értél polcold fel a lábaidat, szedj magne B6 vitamint az jó az izmokra, idegekre. Illetve fürdésnél a hideg-meleg váltó zuhanyzás is megnyugtatja a lábakat, úgy hogy a hideg vízzel fejezed be.

2020. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kálcium magnézium 2:1 aranyban és káliumban gazdag étrend. Pl banán, krumpli. Szerintem egyik sem. Nekem is szokott lenni ezektől elmúlik. Valami gerinctorna is jót tenne talán.
2020. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

Doki elküldött reumára meg gerinc rontgenre

2020. aug. 25. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!