Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A hányás miért szokott szinte...

A hányás miért szokott szinte mindig narancssárga lenni?

Figyelt kérdés
Elvileg a gyomornedv színtelen, az elfogyasztott ételek pedig mindig másféle színűek. Akkor a hányás miért szokott az esetek nagy részében narancssárga lenni?

2020. aug. 24. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Végeztél egy tanulmányt?

Vagy statisztikát csináltál?

Vagy honnan veszed ezt?

Az enyém még soha nem volt narancssárga.

Ilyenkor inkább a megemésztetlen ételek jönnek ki a gyomorból, vagy ami éppen felül van.

Bár én még csak betegség miatt hánytam.

2020. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az elmúlt húsz évben kb. tizennyolcszor hánytam betegség miatt, mindig narancssárga volt.

Rengetegszer látom az utcán a részegekét, az is ilyen szokott lenni.

1-es, neked konkrétan milyen színű?

2020. aug. 24. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha az életben nem volt nekem narancssárga. Se betegség miatti hányásnál, se részeg hányásnál, soha. Fakó, világos, halvány citromsárga.
2020. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

A testedben lévő ozmótis által ionizált addiktív parafiliák miatt, mikor is ezen anyag oxidálódik a nem megfelelő kalóriadeficit miatt, besárgul és a megváltozott sejtközötti laza rostos kötőszövet, ami elektrolit hiányba lép, és megkezdődik a sejtosztódás a kitin bevonatu lipid szénhidrát burokban, na ekkor kezd istentelen bűzt árasztani!

Tehát így lehet egyszerűen megfogalmazni, röviden, h miért sárga és miért büdi :)

2020. szept. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez értelmetlen! Az emberi testben nincs kitin, sem addiktív parafíliák. És miért sárgulna be a kalóriadeficit miatt? Esetleg az epe miatt. Na mindegy.
2020. szept. 8. 09:46
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

Be is paszna, nyomikám!

Látszik, hogy olyan közel áll hozzád a biológia mint ide Kim Kardashian!

Nem kéne beleböfögnöd a tényekbe, ha halvány elkékült fingod nincs az egészhez!

Ne akarjál már kioktatni egy ELTE-t megjárt embert!

2020. szept. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!