Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől vannak barna foltok a...

Mitől vannak barna foltok a karomon?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy a bal karom tele van ilyen ütésszerű barna vagy sárgás kis foltokkal, ilyen foltok sajnos egy ideje vannak mint a lábamon is ott inkább lilás, de ennyi még nem volt hirtelen! Egy ideje sajnos nem múlnak ezeka foltok. Orvos lesz ebből, csak érdeklődni jöttem, hogy valaki hátha sejti e mitől vannak ezek?

2020. aug. 26. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet enyhébb mosószer allergia, de akár májfolt is.
2020. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szeirntem nem májfolt, mert konkrétan olyan mintha bevertem volna..hirtelen sok lett. nemvagyok allergias.
2020. aug. 26. 09:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem, mondjuk az allergia bármikor kijöhet, nekem pl a persil-től jött ki egyik nap még semmi másik nap felhójagzott a bőröm...
2020. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ez nem ilyen allergiia szeru folt inkabb ilyen belso folt mert honapok ota vannk ilyenek
2020. aug. 26. 20:08
 5/8 Bhaurora1 ***** válasza:
Csak 1 oldalon? Érdekes... Mindenképp dokis válasz ez, barnás sárgás..? Máj probléma? Passz
2020. aug. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bhaurora1 ***** válasza:
Ja lábadon meg lilás? Furi... Nem vagy hipochander?
2020. aug. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy oldalt igen, jobb karomon egyLtalan nem voltak foltok.. dot a labamon is szokott lenni ott inakbb lila veralafutasos cucc. Volt amikor hatalmas volt 6-os bocs de fogalmam sinc smit jelent :/. Dokihoz iyenkor hogy lehet menni? Mert azt hallottam hogy nem rendel a rendeloben szovla nem tudok siman atmenni hozza akkor hogy?
2020. aug. 27. 17:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Van egy vmnagyobv barnas folt a csuklomnal ami hetek ota nem tunik el sot nem halvanyodik es mintha beutottem volna de nem!
2020. aug. 27. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!