Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A karomon elég sok pici barna...

A karomon elég sok pici barna anyajegy (vagy ahhoz hasonló pöttyszerű valami) lett. Ez a Naptól van és el fog múlni vagy örökre így marad?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak úgy maguktól jöttek? Direkt nem is zoktam napozni, féltem a bőrömet.

És nem szeretnék több anyajegyet :( már így is elég sok van.


2011. júl. 9. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tudom, hogy mire gondolsz ( de ha tudsz, tehetnél fel képet). Az én karomon is vannak hasonló pöttyök, foltok. Ez azért van - úgy tudom - mert a bőrben nem egyenletesen termelődik a festékenyag (melanin). Őszintén szólva nem tudom, hogy elmúlik-e, rajtam nem olyan feltünő és nem szoktam figyelgetni, de nem emlékszem arra, hogy télen is ott szoktak volna lenni ezek.
2011. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem lehet h a szeplőre gondolsz? mert azt a nap hozza ki,kicsi,barna..ha nem süt a nap akk elhalványulnak
2011. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj hogy ak arodon lett, nekem a mellem felett lettek ilyen kis barna pöttyök egy rakáson. Nem múlik el sajnos. Ez azért van mert kicsit ott leégtél, aztán meg rábarnultál valószínűleg, nekem legalábbis így jöttek ki és nem tűnnek el.
2011. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*csak a
2011. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!