Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pikkelysömörrel küzdők!...

Pikkelysömörrel küzdők! Nektek ez bevált? Több lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pikkelysömörrel küzdök már lassan egy éve. Rengeteg, de tényleg, rengeteg dolgot kipróbáltam már, de egyiknél se láttam drasztikus változást (itt a kenőcsökre, gyógyszerekre gondolok). Az utóbbi időben hallottam, hogy valójában ez a sok kenőcs mind pénzkidobás, és ami segíthet az a diéta. Az lenne a kérdésem, hogy valakinél használt a diéta? Hallottam, hogy ki kell vonni az étrendből a glutént, a cukrokat stb. Válaszokat előre is köszönöm
2020. aug. 30. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos a diétát megerősíteni nem tudom.

De ami fontos és sok helyen nem írják: legyen boldog stresszmentes életviteled. Sok embernél a depresszió ès a stressz egy komoly kiváltó ok.

2020. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Finkenzeller Tamás válasza:
Én Györgytea boltban Bp V ker bank u 4 vettem vadárvácska teakeveréket belsőleg, külsőleg Kigyósziszes teakeveréket. Három hónapja iszom kenem elmult,kisimult a bőröm..
2020. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!