Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyvécézés után normális a...

Nagyvécézés után normális a nyálkás váladék?

Figyelt kérdés
Nincs aranyerem, normális állagú a székletem, hasmenés sem jellemző, viszont néha törlés közben átlátszó, takonyszerű váladék marad a wc papíron. Jelenthet ez valamit?
2020. szept. 2. 15:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem ilyesztgetem en Crohnos vagyok és sokszor nyálkás ha rosszul vagyok.


Attól hogy Colitis nem feltétlenül vérzik, ha nem értesz hozzá inkább ne írj suletlenseget.

7-es voltam.

2020. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem normális állapot!! Nagyon figyeld milyen színű a "takony"! Tapasztalat ból beszélek.Nekem ugyan ilyen tüneteim voltak,csak pár nap után már enyhén bepirosodott.Rögtön elmentem az Orsz.Onk.Intézetbe.Megvizsgáltak,pár nap múlva megmútöttek.Ennek már 13 éve,azóta is élek,két évente kell kontrollra menni.Meggyógyítottak,de csak azért mert AZONNAL!!!szakorvoshoz mentem,és a legjobbhoz kerültem.A tükrözéstől ne félj,érzéstelenítenek!
2020. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elmúlt? Vagy voltál orvosnál?
2020. dec. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!