Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Baj ha 16 évesen 43 kg vagyok?...

Baj ha 16 évesen 43 kg vagyok? A magasságom 163 cm

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon vékony vagyok és nem igazán tudok hízni mert olyan vagyok hogy bármennyit eszek nem hízok(genetika)

Meg refluxom is van de bem tudom hogy ez mennyire befolyásolhatja a vékonyságomat..(gyógyszert holnaptól kezdem el szedni)

Meg nagyon nem is eszek sokat pl:reggel eszek 2 piritóst+kávét iszok a suliban eszek 1 szendvicset(ha 8 órám van kettőt)Meg valamilyen csokit,Hazajövök eszek rendes meleg ételt aztán vacsira pl.ma dinnyét ettem mert nem is kínántam semmit

Meg igazából kicsit alsóbbrendűnek érzem magam a vékonyságom miatt a sok tökéletes alakú lány között a suliba:(

Esetleg tudnátok tippeket írni hogy hogyan hízzak?



2020. szept. 3. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy éhes? nem számít egyél. Az éhségérzet csak támpont lehet enni azon túl is ha nem vagy éhes.
2020. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne igyal kavet. Nekem az elveszi az etvagyam...

Amugy en 18 evesen 164 cmrel voltam 45 kg. Aztan szepen hiztam.

Ha hizni akarsz egyel szalonnat, jofele kemeny sajtokat tesztas eteleket. De jit tenne egy kis testmozgas is mert megjonne az etvagyd es joizubben ennel. Ha erositesz akkor egyel soo feherj3dus etelt es akkor izmot novelh3tsz es azzal is "hizol" ertsd no a testtom3ged.

2020. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Egyél minden nap pörköltet nokedlivel kovászosuborkával. A hatás garantált.
2020. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ennyi voltam kb.ennyi idősen, mikor egyetemre mentem, lehettem kb..46 kg a 160 cm-hez. Azóta sem híztam drasztikusan, 28 évesen elértem az 50kg, pedig mondogatták, majd ha fog.gátlót szedek, ha dolgotok meghízok stb. hát nem. pörköltet felesleges ajanlgatni, ehetek én 1 nap 20x is azt, akkor sem híznék tőle
2020. szept. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Én olyan 39-41 kiló voltam 16 évesen, ha vékonycsontú vagy normális, pár év és több leszel.
2020. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem kóros, de azért lehetnél több. Egyél több minőségi kaját és eddzél (ne úgy mint az állat, csak rendszeresen). Nem lenne jó elfogyni.
2020. szept. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
1. Ne hallgass a felettem lévőkre. 2. Ha savcsökkentőt szedsz, inkább éjszaka tedd, mert gyomorsav nélkül nem tudsz emészteni rendesen és rosszul leszel. 3. Tekintettel. hogy hölgy vagy, az, hogy vékony vagy hosszútávon előny. Mások majd elhíznak, ezen kár izgulni. Ha szeretnél sportosabb lenni próbálj ki egy edzőtermet, súlyzózz, az ott lévő vendégek biztosan szívesen segítenek, hogyan kell. 4. Amikor az ember tini sokat aggódik fölösleges dolgok miatt. Lazíts. Próbáld meg élvezni az életet.
2020. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
63%
Hát én a te korodban 165 centivel 37 kiló voltam :D van aki ilyen (én 2-3 évig jártam az orvosokat miatta, utána meguntam). A refluxnak lehet köze hozzá de amúgy a stressznek is, amit az osztálytársaid okoznak. Sportolsz egyébként? Rám végül edzéssel jött egy kis izom, most 30 évesen vagyok 45 kiló de ez már meg is maradt vagy 2-3 éve. Korábban ha különböző trükkökkel (pl. egészségtelen kaják) jött rám 11-2 kiló, azokat az első stressz vagy koránkelés, betegség le is vitte. Csak az izommal felszedett kilók maradtak meg.
2020. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondtam tavaly is babó,hogy vegyünk egy kis tömegnövelő szert majd az segít. De az Istennek sem akarsz. Na meg a vitaminok,amiket szintén elfelejtesz szedni... 😑

(Tuti a lányom vagy,minden stimmel a leírtakból)

2020. szept. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
lovagolok heti 2× egy órát
2020. szept. 4. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!