Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez szerintetek rendben van?...

Ez szerintetek rendben van? (Koronavírus)

Figyelt kérdés

Ugye most meg akarják állítani a vírust, ehhez viszont teszteket kell csinálni. Nálunk 26900Ft a teszt. Ha valakinek erre nincs pénze (mondjuk azért mert elvesztette a vírus miatt a munkáját), akkor az rendben van hogy talán beteg, és végig fertőzi a környezetét?

Szerintem már eleve emiatt az összeg miatt se csináltatják meg sokan a tesztet. Én személy szerint nem gondolom hogy rendben lenne hogy ebből is pénzt csinál az állam. Legtöbb országban az állam finanszírozza.

Nektek mi a véleményetek?



2020. szept. 6. 15:51
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
66%
Ingyen van a teszt, ha nem külföldi utazás miatt kell, a munkanélküliek nem nagyon utaznak
2020. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Hozzám kijöttek ingyen tesztelni mert tüneteim voltak. Szóval ha beteg vagy nem kell fizetned érte. Meg ha beteg vagy amúgy is maradj otthon és ne fertőzd a környezeted.


Szerintem ha bármikor bárki bármennyiszer elmehetne ingyen tesztelni, lennének olyan hipochonderek akik naponta-kétnaponta ott állnának sorban... Ez nagyon leterhelné a rendszert és nem maradna kapacitás az igazán fontos esetekre. (akik most amúgy is ingyen kapják a tesztet)

2020. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

#12


Persze, ha valaki beteg az maradjon otthon. Viszont főleg a fiatalok nagyrészt tünetmentesek. Náluk például szerintem csak tesztekkel lehetne visszaszorítani a vírus terjesztését.

2020. szept. 6. 20:56
 14/34 anonim ***** válasza:

Hogyan képzeled az ingyen tesztelést? Mindenkit teszteljenak naponta? Kétnaponta? Hetente? Vagy szúrópróbaszerűen válasszanak ki tanulókat az osztályokból?

Érdekel az elképzelésed ezzel kapcsolatban (12-es vagyok).

2020. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező, itt egyedül te nem értesz a témához es vagy inkompetens :) írd már meg a neved a te tesztedet hátrébb rakjuk, neked már úgy is mindegy
2020. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

#14


Valóban ilyesmire gondoltam hogy minden héten 2-3 tanulót tesztelnek osztályonként. Szerintem ez vállalható költség lenne, tekintve hogy sokáig nem lesznek nyitva az iskolák.

2020. szept. 7. 00:10
 17/34 A kérdező kommentje:

#15


Te még mindig itt vergődsz diplomaboy? 😆

2020. szept. 7. 00:10
 18/34 A kérdező kommentje:

#15


Az érvelésed egyetemen tanultad?


"Nem én vagyok az inkompetens hanem teeee... Bibibi"


Holnap iskola, feküdj le Pistike.

2020. szept. 7. 00:15
 19/34 anonim ***** válasza:
A 15-ös az lány!
2020. szept. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Döntsetek már el, hogy fiú vagyok vagy lány, mert kénytelen leszek egy dns tesztet is lefuttatni itt a nagy koronapara mellett. Kérdező, te tényleg ilyen ostoba vagy? meg mindig bem veszed észre magad? :)
2020. szept. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!