Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez szerintetek rendben van?...

Ez szerintetek rendben van? (Koronavírus)

Figyelt kérdés

Ugye most meg akarják állítani a vírust, ehhez viszont teszteket kell csinálni. Nálunk 26900Ft a teszt. Ha valakinek erre nincs pénze (mondjuk azért mert elvesztette a vírus miatt a munkáját), akkor az rendben van hogy talán beteg, és végig fertőzi a környezetét?

Szerintem már eleve emiatt az összeg miatt se csináltatják meg sokan a tesztet. Én személy szerint nem gondolom hogy rendben lenne hogy ebből is pénzt csinál az állam. Legtöbb országban az állam finanszírozza.

Nektek mi a véleményetek?



2020. szept. 6. 15:51
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

#20

Ugye vágod hogy itt mindenki rajtad nevet 😆

2020. szept. 7. 10:22
 22/34 anonim ***** válasza:
Én csak azt látom, hogy te meg a csatlósod ontod a h.lyeséget, mindenki más meg téged soroz, hogy hogy lehetsz ilyen szánalmas :) Egy kicsit beégtél
2020. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Kellene egy korhatár ehhez az oldalhoz is, hogy gyerekek ne szóljanak mindenhez hozzá...
2020. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Olyan szűrő is kellene, hogy a sok ostobenko ne tudjon újraregisztrálni, és több nickname alatt hozzászólni valamihez. Kicsit sem gyanús ám
2020. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Velem kotöszködöl?
2020. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem tehetünk róla, hogy képtelen vagy felismerni azt, hogy vkinek szavazata sincs, ergo újnfelhasználo és hogy többen röhögnek rajtad smiley harcos. Remelém azóta csődbe mentém, mert képtelen vagy kifizetni a tesztet és azóta is sorost szidod, mert a minimálbérdedből nem tudsz megélni
2020. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Kérlek folytasd. Nagyon élvezi szerintem mindenki 😃
2020. szept. 8. 11:33
 28/34 anonim ***** válasza:
Pláne te, akinek annyira nincs élete, hogy minden kommentre azonnal ugrik.
2020. szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Igen. Nincs életem 😭 sad story. Szerencsére itt vagy te is, akinek hasonlóan nincs élete és felvidítasz
2020. szept. 8. 12:51
 30/34 anonim ***** válasza:
0%
Te beteg vagy kérdező....
2020. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!