Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Korona és háziorvos hogy működik?

Korona és háziorvos hogy működik?

Figyelt kérdés

Koronavírus van és én október novemberben alapból is láz influenza tüneteket produkálok, folyik az orrom,fáj a torkom, gyenge vagyok.

Őszintén fogalmam sincs hogy működik most a háziorvos

Ha beteg leszek és olyan tüneteket produkálok ősz végén tél elején amikor alapból beteg az ember most akkor nekem koronavírus tesztet kell elvégezzek?


2020. szept. 7. 05:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a háziorvos dönti el, hogy indokolt-e.

Ha nem, akkor nem kell teszt.

2020. szept. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

Nekem múlt héten voltak a következő tüneteim:hidegrázás, enyhe fej és torokfájás, hőemelkedés.Jobb az elővigyázatosság alapon felhívtam az ügyeletes orvost, aki az üzemorvosunk is egyben.Kikérdezett a tünetekről majd azt mondta, hogy ezek alapján nem rendelhet el tesztet mert szinte kizárt, hogy korona,minden náthás embert nem fog leteszteltetni. Akkor telefonáljak ha tényleg rosszuk vagyok addig pedig menjek dolgozni.A munkáltató nem küldhet haza ilyen miatt. Tesztet főleg a külföldről nemrég hazatért, a jellegzetes tünetegyüttest mutató embereknél rendelhet el vagy olyanoknál akiknél a családban, ismerősi körben van

már igazolt koronás.Szóval ez a hivatalos protokoll most. Magánúton teszteltetni meg én nem fogok mert egyrészt sokba kerül másrészt meg teljesen megbízhatatlan.

2020. szept. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!