Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez ganglion lehet a csuklom...

Ez ganglion lehet a csuklom fölött? Kep alul.

Figyelt kérdés

Évek óta ott van, hol faj hol nem faj, hol kisebb hol nagyobb. Különösebb gondot nem okoz de érdekelne hogy ganglionnak mondható e vagy lehet valami más is ott? Babszem nagyságú nyomásra fájdalmas. Koszi a válaszokat :)


[link]



2020. szept. 7. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal annak nem kellene fájnia. Nekem is van, valamivel nagyobb és ha nyomkodom, akkor nem fáj, csak ha pl fekvőtámaszt csinálok, de akkor is inkább a csuklóm.
2020. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem fáj nekem sem, csak ahogy mondod fekvotamaszkor pl vagy ha nyomkodom a “csomót”
2020. szept. 7. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Eléggé annak néz ki egyébként. Persze orvos nem vagyok, de ha pl a csukló forgatására nem fáj, akkor az lesz. Persze megnézetni nem ártana. Mondjuk én sem tettem, valószínűleg a napi több órás egerészéstől alakult ki...
2020. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kelemen Dávid Olivér válasza:

Szia!

Nekem már 2 éve volt a műtét ugyan úgy a csuklómon volt nehéz volt már hajlitani a csuklómat ki szedték, műtét előtt a doki azt mondta attól, hogy ki szedik a fájdalom nem fog megszűnni vissza jöhet. Műtét után eléggé fájt 4-5 napig nem tudtam mozgatni a csuklómat, 7-8 hónapig semmi baj nem volt, egyszer valahogy mintha meg erőltettem volna el kezdett fájni és lett egy pukli rajta ugyan ott ahol ki szedték és ez rajta is volt 2 hétig ez attól volt hogy az ízületi rész be gyulladt és ilyen kitüremkedés lett, 2 hét után eltűnt, mintha semmi se történt volna. Most már kb. 3-szorra jött ki rajta 2 hétig tart a fájdalom és egyszer csak el múlik .

2020. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!