Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megerőltettem a csuklóm,...

Megerőltettem a csuklóm, kialakulhatott ez miatt egy csomó?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt tornáztam, megerőltettem a csuklóm, ami azt illeti eléggé fájt, nem is birtam tartani magam rajta.

De egy kicsit megpihentettem, és mivel akkor már nem fájt annyira folytattam tovább.

Ma meg felkelek, és látom, hogy egy csomó, dudor van a csuklóm belső felén.

Nem fáj, csak olyan kellemetlen érzés amikor hozzányúlok.

Mit csináljak? Masszírozzam?

Remélem nem ganglion.



2013. márc. 19. 09:53
 1/4 anonim válasza:
szinte biztos vagyok benne, hogy ez az amit mondtál. a páromnak is így kezdődött és egyre nagyobb lett neki, még nem doki lett a vége és leszívta neki a csomót. tegyél rá szorító kötést, hátha segít.
2013. márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ajjaj, ez nem jó hir.

hát megpróbálom masszirozi,elkötni, meg valami krémmel kenni.

kicsit utána olvastam, és van akinek elmúlt magától.

egyenlőre még picike, remélem nem nő meg.

köszi.

2013. márc. 19. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Pihentetni kell, és tegyél fel csuklószorítót, mert az korlátozza a csukló mozgásait, és kvázi nyugalomba helyezi, így hamarabb gyógyul. A Voltaren Emulgel is használhat, nekem bejött. A masszírozás nem igazán vált be nálam...
2013. márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szia

én 12 éves vok,és nekem 2 csomó is van.richtofit sport krémet használok,befáslizom(mindenki azt hiszi el van törve a kezem),a szüleim az mondták vakáció előtt 1 héttel begipszeltetik

2013. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!