Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik ha korona vírusos...

Mi történik ha korona vírusos beteget találnak egy kollégiumban?

Figyelt kérdés
Hallottam különböző teóriákat, hogy ha egy valaki beteg lesz az egész kollégiumot karantén alá helyezik és nem mehet senki se ki se be, gondolom haza 212 kmrel arrébb nem küldenek, hogy végig vonatozzam fél magyarországot, hogy aztán hazaérve lefertőzzem az egész családot, de 300 diákot karanténba helyezni ismét elég sok kérdést von maga után, két hétig összezárva mégtöbben megfertőzödnek, elkülöníteni nagyon nem lehet mert így is dugig van az épület, valamint az étkeztetés is nagyon megoldhatatlan lenne. Esetleg valaki tudja milyen intézkedésekkel jár, ha beteget találnak egy kollégiumban?

2020. szept. 8. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Le se sz*rják! Ez a tapasztalat! Semmi kontakt kutatás nincs... betegen is bemehetsz, nem ellenőriz senki!
2020. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk egyetemen 2 koronásat találtak a koliban, kb 5 napig voltak elkülönítőben, aztán hazamentek. Amúgy tényleg le sincs szarva.
2020. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Így van, szerencsére igaz, amit az 1-es ír!

A testvéremmel sem foglalkoztak, aki a covidos Corvinus-os sráccal időzött a gólyatáborban.

"Várta" a hatósági karantént, de szerencsére senki nem bohóckodott, nem foglalkoztak vele.

2020. szept. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem helyeznek senkit karantén alá. A szobatársait felhívják és elmondják nekik hogy pár napig lehetőleg ne menjenek emberek közé meg önköltségen teszteljék magukat ha anyagilag nem probléma és ha bármi van keressék felaháziorvosukat.
2020. szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért,de nem tesztelnek? :O
2020. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5

Nem. Csak ha tüneteid vannak.

2020. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Rájöttek, hogy ez már reménytelen. Át kell engedni az embereken, különben itt vergődünk ezzel évekig.
2020. szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7

Inkább rájöttek hogy így a legolcsóbb.

2020. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy csapással 2 legyet...
2020. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Viszonylag gyors kevés vért igénylő teszt van rá, sztem a koli ilyenkor állja a költségeket vagy az állam, de az nem én vagyok.

Amúgy a vírus szkeptikus táborba tartozom, múltkor azt olvastam, hogy Mexikóban 30 millió halott van (de lehet, hogy fertőzött) mindenesetre az Osiris kiadó tankönyvei, és az öngyilkosság szociológiája c. értekezés szerint Amcsiban évente ennyien lesznek öngyilkosok. Nos ez is elég nehezen hihető. A faith no more idevágó klipjét nem nyitják naponta ennyien.

2020. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!