Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hiv fertőzött lennék?

Hiv fertőzött lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bár tudom hogy fura az egész amit írok, de félek hogy igaz. Tehát kezdeném ott, hogy 18 éves fiú vagyok. Kb. 8 hónapja folytattam szexuális tevékenységet egy lánnyal, akinek már volt néhány szexuális partnere. Itt az lenne a gondom, hogy kb amióta megtörtént az eset azóta esténként izzadok elég gyakran. Nem tudom hogy van e összefüggés. Ha lenne is ilyesféle betegségem nem voltam az úgymond első stádiumban semmilyen beteg, amit írnak influenza szerű bármit. Azóta kb. Minden 3-6. Éjszakán izzadok, eléggé rendesen. Nem akarom a stresszre fogni, de lehet hogy amiatt van. Egyéb problémákat nem tapasztaltam. A lánnyal védekeztünk, viszont orális kielégítés történt. Kérem a kedves válaszolókat hogy csak értelmes válaszokat írjanak. Köszönöm!



máj. 21. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Értelmes válasz: Az esélye minimális, az izzadás meg mástól van.
máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem hogy a makkomon is pirosas pontok jelentek meg, elég gyakran kellemetlen szaga van. Ezt ráfogom, hogy gombás betegség, de a hiv-re is írtak hasonló tüneteket...
máj. 21. 20:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan partner után, akinek sok szexpartnere volt, amúgy is ajánlott nemibeteg szűrést végeztetni időnként. Neked is ezt ajánlom, és legalább megnyugszol. Ilyen kevés problémával nem valószínű hogy hiv fertőzött vagy.
máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Inkább hipochonder melegedő
máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, akkor még nem láttam a 2-es válaszod, de így viszont tényleg kéne dokihoz menned! Vmilyen fertőzésed tuti van, de attól még nem a legrosszabb típus valszínű, de azt is kezelni kell, hogy ne fajuljon el.
máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a hármast kérdezném.. Tehát ha ezek a problémák fennálnak akkor van esélye hogy mégis az lennék? Azt olvastam hogy évekig tünetmentes az egész.. A második problémámmal biztosan el megyek a bőrgyógyászatra, viszont kell tartsak hogy van összefüggés?
máj. 21. 20:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy pont hiv lenne, millió más is lehet. Sztem inkább baktérium vagy gomba. Olyan helyre menj, ahol nemibetegségre is le tudnak szűrni, aztán akkor megnyugszol.
máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

.............

Nem HIV!

Ha HIV-es vagy sem így és ilyenkor jön ki.

máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
HIV fertőzött ezen tünetek alapján biztosan nem vagy, de azért más betegséget elkaphattál.
máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
máj. 21. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!