Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon milyenek az életkilátása...

Vajon milyenek az életkilátásaim ezzel:kéthegyű billentyű prollapsusa, pangásos szívelégtelenség, kéthegyű billentyű elégtelensége? Semmi gyógyszert nem kaptam. A kétféle billentyűproblémát már régebben vették észre azt mondták nem igényel teendőt.

Figyelt kérdés
Az orvos semmit nem mondott mikor kontrollon voltam, csak annyit, hogy nem változott az állapotom. Mikor már otthon voltam olvastam el az ambuláns lapot amit kiállították és ott volt újdonságképp a pangásos szívelégtelenség. Szörnyen hangzik. Mi a fene ez? (A kérdezd az orvosod most nem fog menni csak pár hét múlva)
2020. szept. 8. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Google 1. találat: [link]
2020. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Remek. Ezek szerint ennyi az életmenek. Az orvos egy szót nem szólt erről. Se kezelésről se tanácsot nem adott. Csak odabigyesztette a papírra. Előtte 2 hónappal egy másik orvos külön meg is jegyezte, hogy ő nem hiszi hogy szívelégtelenségem lenne. Egyáltalán mi alapján diagnosztizálnak vajon? Volt ekg meg uh. Uh után még montda is az orvos, hogy nem romlott semmit az állapotom. Nem értem ;( teljesen el vagyok keseredve.
2020. szept. 8. 14:51
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Hát a pangásos szívelégtelenség az elég nagy baj. Mi az, hogy nem hiszi az előző? Ez nem az ezo TV, vizsgálatokkal kimutatható az elváltozás. Amúgy meg házilag is könnyű kideríteni. Ha vizesedsz, dagad a lábad, nem tudsz pl futni, az mind erre utal. Neten van egy skála ennek a 4 szakaszáról, tünetekkel, mindennel. Ha az 1. fázisban vagy, akkor van még pár éved, a 4.-nél már hosszú könyvbe nem érdemes belekezdeni. Én a helyedben sürgősen keresnék egy normális orvost, akár magán rendelésben is pénzért.
2020. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt írták. Nincsenek ilyen tüneteim, meg ilyen súlyú betegségnél minimum adtak volna valami életmódbeli tanácsot szerintem.
2020. szept. 8. 18:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány éves a kérdező?
2020. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
40. De már kaptam közben szakszerű segítséget és nem haldoklom :D
2020. szept. 8. 22:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Végül mire jutottatok?
2020. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Valami elírás lesz mert a szívpumpa funkcióm 75% így nem lehet elégtelenségem.
2020. szept. 9. 20:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt neked szívzörejed? Ha igen 6/ mennyi?
2020. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az így nem tudom volt e?
2020. szept. 10. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!